Препоръчайте посредник за sportsdirect

cloc

Member
Жена ми си хареса няколко неща за детето от sportsdirect . com, разрових се из нета за малко инфо за поръчките...пълно е с посредници но с моят късмет все ще попадна на някой измамник.
Ако някой е пазарувал от sportsdirect нека да сподели коя посредническа фирма полза и дали е доволен, става въпрос за гр. Пловдив.
 
От: Препоръчайте посредник за sportsdirect

Благодаря,

ще дам Скайпа на жена ми...моята работа свърши до тук :)...намерих посредник.
 
От: Препоръчайте посредник за sportsdirect

Без да се обиждаш, ама за какво ти е посредник?
В Пловдив съм, горе-долу на 3-4 месеца си поръчваме по 3-4ма разни неща от спортс директ и си идват директно до врата с DHL. Ползвам за директно плащане към тях картата на iPay, която е Master (издава се безплатно в магазин на Германос и ако ти трябва повече инфо дори мога да те насоча къде да идеш в Пловдив), а курса на еврото ми го хваща на 1.939лв, а не като на Пейпал - 2.04лв

Ако имаш конкретен въпрос или питане - пусни едно ЛС и ще ти помогна да си поръчаш и сам. Намирам за крайно безсмислено да плащаш комисиони за подобно нещо.
 
  • Like
Реакции: cloc
От: Препоръчайте посредник за sportsdirect

@lqllqlq, другия път като поръчвате можеш да пишеш. И аз от време на време си взимам от там неща.
 
От: Препоръчайте посредник за sportsdirect

@lqllqlq, другия път като поръчвате можеш да пишеш. И аз от време на време си взимам от там неща.

И аз имам желание да си поръчам някой неща от там...пиши тук като поръчвате някой път, да се включа и аз.
 
От: Препоръчайте посредник за sportsdirect

sportsdirect-bg.hit.bg - доставка от SportDirect

Безплатна доставка за поръчки над 50 лири + подарък
 
От: Препоръчайте посредник за sportsdirect

Без да се обиждаш, ама за какво ти е посредник?
В Пловдив съм, горе-долу на 3-4 месеца си поръчваме по 3-4ма разни неща от спортс директ и си идват директно до врата с DHL. Ползвам за директно плащане към тях картата на iPay, която е Master (издава се безплатно в магазин на Германос и ако ти трябва повече инфо дори мога да те насоча къде да идеш в Пловдив), а курса на еврото ми го хваща на 1.939лв, а не като на Пейпал - 2.04лв

Ако имаш конкретен въпрос или питане - пусни едно ЛС и ще ти помогна да си поръчаш и сам. Намирам за крайно безсмислено да плащаш комисиони за подобно нещо.

Без да се обиждаш, можеш ли да ми отговориш, кое е по-изгодно за мен? Искам да си поръчам едни сандали за около 20 лева БГ пари.

Вариант 1: Поръчвам с посредник и му давам 10%, т.е. плащам 22 лева.
Вариант 2: Поръчвам сам и плащам доставката, която е към 20 паудна, ако не се лъжа.
Вариант 3: Чакам да поръчате след 4 месеца и зимата може да пробвам сандалите.
 
От: Препоръчайте посредник за sportsdirect

Има код за безплатна доставка до БГ при покупка над 50 паунда - FREEDEL50
 

Горе