Препоръчителни апликаций на нов телефон !!!

Здравейте приятели :)
Купих си смарфон, но досега съм използвал само антики понеже бях се зарекал, че няма да се хвърлям на тези технологий понеже нямам необходимост от нещо по различно от това да говоря по телефона. Обаче излезе оферта на която не можах да устоя и се възползвах. Даже още не съм си разопаковал кутията, но ме интересува кои са задължителните приложения към андройда които трябва да добавя имам предвид полезните. Не искам да стигам до периода да си наблъскам телефона с глупости и да трябва да ги трия. Версията е android 4.0.4 .
 
От: Препоръчителни апликаций на нов телефон !!!

Влизаш в Google Play и теглиш каквото си искаш..цъкаш на най-теглени и си ти.. четеш отзиви , коментари и си харесваш дадена програма.. един съвет.. никога не тегли програма под 50,000 тегления.. има шанс да има някой зловреден код вътре :) И никога недей тегли приложение извън google play!
 
От: Препоръчителни апликаций на нов телефон !!!

Бяха ми се оплакали доста хора, че приложението за фейсбук не може да се изключи и като го инсталираш си постоянно онлайн. Това истина ли е понеже ми се струва доста странно ???
 
От: Препоръчителни апликаций на нов телефон !!!

И ДА и НЕ! Като се логнеш веднъж винаги си на линия ако имаш интернет връзка, трябва да натискаш LOG OUT за да не си!
Бяха ми се оплакали доста хора, че приложението за фейсбук не може да се изключи и като го инсталираш си постоянно онлайн. Това истина ли е понеже ми се струва доста странно ???
 
От: Препоръчителни апликаций на нов телефон !!!

Само искам да кажа, че по моите наблюдения скайпа няма никаква "енергооптимизация" изсмуква батерията за отрицателно време.
 
От: Препоръчителни апликаций на нов телефон !!!

Всички приложения от сорта на месинджъри работят в background process. Аз лично си изтрих и Viber-a, защото колкото и да го мъча все работи, дори и когато нямам Wi-Fi или Мобилен интернет.
 
От: Препоръчителни апликаций на нов телефон !!!

Ти не остави шанс на приложенията от български разработчици :)

Влизаш в Google Play и теглиш каквото си искаш..цъкаш на най-теглени и си ти.. четеш отзиви , коментари и си харесваш дадена програма.. един съвет.. никога не тегли програма под 50,000 тегления.. има шанс да има някой зловреден код вътре И никога недей тегли приложение извън google play!
 

Горе