Прехвърляне на сайт от Drupal на WP

Daenerys

Member
Здравейте, интересува ме следният казус.

Имам работещ онлайн магазин, който е от 5г. на пазара и е с добри органични позиции. Поне задоволителни за това, което ме интересува.
Тъй като е на Drupal, а в момента изграждаме магазин на WP, бих искала да знам дали има вариант да отпаднем драстично в позицииите?
Имайте предвид, че всичко ще се копира - мета описания, линкове. Ще направим пренасочване на всички линкове, защото в момента са на кирилица, а искаме да са на латиница.

Предполагам, че ще има някаква промяна, но ми се иска да не изпаднем напълно, а възможно най-леко да се усети.

Моля за съвети относно това, какво е добре да се направи, за да си запазим позициите!
В момента дори подобряваме вътрешното СЕО, понеже имаше някои доста дълги линкове и мета описания, които редуцираме, за да влезнат в максимума символи, които Гугъл има като изискване.

Много благодаря предварително!
 
Няма да навреди дългосрочно да се оправят проблемите като подредба на категории / урл адреси и т.н.., като местите сайта така или иначе.
 
Тук вижда, че нема кво да изкрънка и за тва не се напъва ;)

А и малко е сложен по принцип.. трее първо си спретне черновата у офиса, да я нагласи, да я форматира, да я чекне..да я прекръсти.. и чак тогава, евентуално, с леко треперещи бутони, я поства :D
 

Горе