Привет на всички

fomalstar

New Member
От доста време чета в този форум четох и другаде интересувах се пробвах ,но вече се реших по сериозно да се занимавам.Почнах да правя 2 сайта - единия е на тема еко автомобили(видях че няма много информация в българия) информацията е превеждам от англииски на български ще слагам всичко най ново което излиза като еко автомобили еко газ и т.н предполагам че на повечето читатели ще им хареса...въпреки че тука в българия много хората според мен не се интересуват ,но нишо не се знае още :) регистрирал съм домайн .com хоста ми е в блогспот...2рия сайт е как да пазарим най добре как и какво е най добре и от какви продукти да се пазим. Пак има много за писане ,но при него няма да слагам адсенс ами афилейт продукти.Той ще е на англииски информацията е превеждам от бг на ен.Пак хоста в блогспот.
Искам да попитам като за начало добре ли е и горе долу дали ще имам успех :)

поздрави:Fomalstar
 
От: Привет на всички

Блогът е толкова успешен, колкото го направи неговият автор. Пиши информативно и грамотно, избери добър и подходящ за всяка тематика дизайн и промотирай с пълна сила, за да направиш популярни и двата проекта.
 
От: Привет на всички

мерси много за съвета :)
Чудя се обаче хоста ми на блогспот ли да е
 
От: Привет на всички

Собствен хост наистина е най-добре, но трудно може всеки да си го позволи. Ето защо стандартното решение е евтин, но качествен хостинг + инсталация на Wordpress (според мен тази система има едно от най-добрите вътрешно SEO). Желателно е да не ползваш blogspot, защото повечето хора не приемат на сериозно сайтове от типа нещо.blogspot.com. Най-добре със собствен домейн, което не е кой знае колко скъпо решение.
След пускането на блога трябва да си редовен в писането на материали и в спама по социални мрежи, които дават посетители, а и обратни линкове.
Успех!
 
От: Привет на всички

Собствен хост наистина е най-добре, но трудно може всеки да си го позволи. Ето защо стандартното решение е евтин, но качествен хостинг + инсталация на Wordpress (според мен тази система има едно от най-добрите вътрешно SEO). Желателно е да не ползваш blogspot, защото повечето хора не приемат на сериозно сайтове от типа нещо.blogspot.com. Най-добре със собствен домейн, което не е кой знае колко скъпо решение.
След пускането на блога трябва да си редовен в писането на материали и в спама по социални мрежи, които дават посетители, а и обратни линкове.
Успех!

Имам собствен домейн :) и 2та са на .com ,но се чудя за хоста не съм работил с уордпресс мислих си да уча по сериозно mysql и php но май повечко време ще мине :)
 
От: От: Привет на всички

Собствен хост наистина е най-добре, но трудно може всеки да си го позволи. Ето защо стандартното решение е евтин, но качествен хостинг + инсталация на Wordpress (според мен тази система има едно от най-добрите вътрешно SEO). Желателно е да не ползваш blogspot, защото повечето хора не приемат на сериозно сайтове от типа нещо.blogspot.com. Най-добре със собствен домейн, което не е кой знае колко скъпо решение.
Успех!
Аз направих точно това. :wink:
 
От: Привет на всички

ами за сега ще се махна от блогспот ,и ще почна на уордпресс :)
 
От: Привет на всички

Не ти трябва php и mysql поне в началото, че отнема доста време докато ги научиш и почнеш да правиш качествени сайтове. По добре ползвай някоя система за управление на съдържанието wordpress или joomla мога да ти препоръчам аз и двете са базирани на php и mysql но си имат много голяма база от допълнителни приложения и темплейти които се добавят за много кратко време и се здобиваш с качествен сайт и единствената ти грижа остава да добавяш съдържание и SEO то естествено.
 

Горе