Пристрастени ли сте

brad1985

New Member
Въпросът е : Пристрастени ли сте към този форум и по колко часа на ден висите в него ?
Пускам темата от любопитство, защото и аз май взех да се усещам, че се застоявам повечко.
 
От: Пристрастени ли сте

Минимъм по 3-4 часа на ден съм във форума
 
От: Пристрастени ли сте

30-40 мин на ден Д: търся някой да си купи реклама от мене ма никой неще
 
От: Пристрастени ли сте

Аз какво да кажа, почти не излизам от тук. Но опредлено има какво да ме забавлява и информира. Постовете са освен професионални и компетентни, така и толкова битови и човешки. ;) На ден по средно 4-5 часа съм тук, като почивните дни - не излизам от тук. ;) Май съм пристрастен.
 
От: Пристрастени ли сте

админите прилагат успешно някакви методи на хипноза та затова си висиме тука :wink:
 
От: Пристрастени ли сте

Аз почти винаги съм във форума, но рядко пиша само ако смятам, че мнението ми би било важно или от значение. Предпочитам да чета разискваните теми.
 
От: Пристрастени ли сте

Аз стоя бая, но предимно чета.
 
От: Пристрастени ли сте

админите прилагат успешно някакви методи на хипноза та затова си висиме тука :wink:
Абе май има нещо такова ! Я да си кажат бързо какво и как ползват,че да го приложа на гаджето :lol:
 
От: Пристрастени ли сте

Аз смятам ,че всеки се задържа повечко време тук, защото се страхува да не му окалят темата. :mrgreen:

Пуснеш ли тема в Предприемач трябва да си готов да се защитаваш. :)
 
От: От: Пристрастени ли сте

Аз смятам ,че всеки се задържа повечко време тук, защото се страхува да не му окалят темата. :mrgreen:

Пуснеш ли тема в Предприемач трябва да си готов да се защитаваш. :)
Еми това тук вече няма да се случва. Защото ще се трием. Аре стига с глупости, ако няма някой какво умно да каже или да помогне, да не се прави на велик. Това ще се следи много обстойно, защото оплакванията станаха прекалено много.

Абе май има нещо такова ! Я да си кажат бързо какво и как ползват,че да го приложа на гаджето :lol:

Ако знаехме щяхме да даваме съвети по въпроса, само и само да се оптимизирате в останалите процеси - гаджета, диалози с родители и т.н. ;)
 
От: От: Пристрастени ли сте

Аз смятам ,че всеки се задържа повечко време тук, защото се страхува да не му окалят темата. :mrgreen:

Пуснеш ли тема в Предприемач трябва да си готов да се защитаваш. :)
Ех и ти, трудно се следят толкова теми.
Пък и нали всички знаем поговорката :
" Който го е страх от мечки да не ходи в гората !":)
 
От: От: Пристрастени ли сте

Абе май има нещо такова ! Я да си кажат бързо какво и как ползват,че да го приложа на гаджето :lol:


Абе я верно кажете кви методи използвате да праом и аз за моя ФОРУМ :Д
 
От: Пристрастени ли сте

Аз ще открехна нещичко за формулата на ПРЕДПРИЕМАЧ... Всичко се крие в качественото съдържание ;)
 
От: Пристрастени ли сте

Навремето стоях по 2 часа дневно. Сега стоя по максимум 40 мин. Причината е поради 10 пъти увеличения брой на спам темите. И ред други причини. :wink: И най-голямото ми правило е никога да не посещавам категорията пазар понеже там 70% от темите са безмислени и стават много големи спорове, но понякога се изкушавам. Иначе така за губене на време става форума все пак го следя от над 2 години. Едва тази година си направих профил.
 
От: Пристрастени ли сте

Не особено 30тина минути ми се събират на ден. Чета подобни форуми на английски и нивото на "общността" там е доста по-високо (и тук се намират немалко свестни хора, но на фона на 90% петокласници се губят накак си) и може да се научи много повече отколкото тук.
 
От: Пристрастени ли сте

30мин максимум. И няма смисъл от повече - alus1onZ е прав - в другите (английски) хората знаят за какво са там, мислят и разсъждават.
 

Горе