Притежавате ли криптовалути?

Притежавате ли криптовалути?

  • Не

    Votes: 16 47.1%
  • Не (но съм притежавал)

    Votes: 4 11.8%
  • Да

    Votes: 7 20.6%
  • Да, няколко вида

    Votes: 7 20.6%

  • Общо гласове
    34
От: Притежавате ли криптовалути?

Ще има бъди сигурен. Цената скочи от 200 на 800 долара само след едно положително мнение на американския ******ст за технологията зад биткойн наричана блокчейн.
 
От: Притежавате ли криптовалути?

Ето малко copy/paste инфо за тоалетните хартийки за последните 12 месеца:
- венецуела: обезценка от над 80%
- украйна: спад на валутата им с 70%
- русия: спад на валутата с 55%
- беларус: спад от 60%, с което за 3 път за последните им 10год. средната им трудно прокарваща си път класа отново е занулявана с държавна монетарна репресия
- аржентина: спад от 30%
- евро валутата: спад от близо 18%, което е най-голямото пропадане в стойността му спрямо долара от основаването на валутата
- нигерия: спад от 30%
- турция: спад от 23%
- бразилия: спад от 26%
- чехия: спад от 25%
Та не виждам какво по-сигурно има тук от койните
 
От: Притежавате ли криптовалути?

:) А MtGox говори ли ти нещо? От както фалира тази борса нещата с крипто валутите вървят само надолу. Фалити, кражби и обезценяване. Не разбирам кое и е сигурното?! Има късметлии, които направиха пари, но едва ли ще има повторение на това което се случи през 2013.
 
От: Притежавате ли криптовалути?

Да говори ми, само дето това е борса и не виждам какво общо има с крипто иновацията? Това, че некви пичове са хакваеми не прави BTC по-несигурен. Като хакнат BTC тогава ми говори.... //едит: което ако беше възможно вервай ми до ся 100 пъти да го бяха хакнали
 
От: Притежавате ли криптовалути?

И аз трябва да си взема някаква валута......според мен е добра инвестиция
 
От: Притежавате ли криптовалути?

BTW мога ди кажа точно кога биткойн ще се срине - като някой успее да докаже, че 1+1 не е равно на 2 :lol:
 
От: Притежавате ли криптовалути?

"Некви пичове" :lol: това беше най-голямата борса, явно е че отскоро си запален. Ще споделиш ли в какви валути си инвестирал? (силно се съмнявам да са биткойни)
 
От: Притежавате ли криптовалути?

Ясно ми е какво беше и пак за мен са си некви пичове, щото иначе нз как да се обърна към тях не ги познавам :p.
BTC, RDD, CLAM, HZ, NXT, DOGE, NOTE и некви други, но по-мъничко там.
 
От: Притежавате ли криптовалути?

BTW мога ди кажа точно кога биткойн ще се срине - като някой успее да докаже, че 1+1 не е равно на 2 :lol:

Ще се срине когато официално преведат и обяснят какво значи Сатоши Накамото на японски. ;)
Като цяло ТОР и БТЦ си приличат много по идеология и "сигурност" и са (поне според мен), ако не братя, то първи братовчеди.
 
От: Притежавате ли криптовалути?

Аааа нещо интересно за HZ да кажа за тези, които не знаят - 10% годишно дават, като койните се превеждат секи ден (това ако си ги държите в wallet-a). Сравнително нови са, ако някой има повече инфо може да драсва тук
 
От: От: Притежавате ли криптовалути?

Ще се срине когато официално преведат и обяснят какво значи Сатоши Накамото на японски. ;)
Като цяло ТОР и БТЦ си приличат много по идеология и "сигурност" и са (поне според мен), ако не братя, то първи братовчеди.

Да и според мен имат неква роднинска връзка :)
 
От: Притежавате ли криптовалути?

Тор е много по несигурен, но това е друга тема.
Има много коини, от които печелиш, като си държиш уалета отворен, без да правиш транзакции.
Website, ти от криптси ли купуваш? Там искат ли някаква верификация, преди да може да купуваш, че си харесах няколко от твойте коини, но ги няма в bter?
 
От: Притежавате ли криптовалути?

Търгувам на следните (поне за момента):
allcoin
poloniex
cryptsy
btc-e
bter
bittrex
разгледай къде какво има...
а иначе верификации не помня да съм правил...

//edit: забравих c-cex
 
От: Притежавате ли криптовалути?

Да бе, знам къде какво има, ама искам да купувам анонимно... И в криптси искат верификация... Явно само в бтер може. Преди де, сега нещо са затворили усд депозита, та и от там не може.
 
От: Притежавате ли криптовалути?

Еми вкарай BTC или некви други койни и зимай с тях
 
От: Притежавате ли криптовалути?

Не ми се харчи бтк, че после трябва да ходя на банкомата да си купувам... Скапана работа.
 
От: Притежавате ли криптовалути?

BTW мога ди кажа точно кога биткойн ще се срине - като някой успее да докаже, че 1+1 не е равно на 2 :lol:

Проблема с биткойна е, че мога да я регилират както си искат и да я направят централизирано, което ще обезсмисли идеята и ще се срине. Все още много малка част от населението напълно разбира, камо ли да използва биткойни в ежедневието си, ако биткойна стане по-популярен, 100% правителството ще се намеси. Тогава идва края на играта, поне според мен.
 

Горе