Притежавате ли криптовалути?

Притежавате ли криптовалути?

  • Не

    Votes: 16 47.1%
  • Не (но съм притежавал)

    Votes: 4 11.8%
  • Да

    Votes: 7 20.6%
  • Да, няколко вида

    Votes: 7 20.6%

  • Общо гласове
    34
От: Притежавате ли криптовалути?

Satoshi Nakamoto от Японски на английски се превежда Central Intelligent(ce) или на български Централно разузнаване. Тор се оказа проект на NSA/ЦРУ и най-голямото доказателство за тяхното участие в проекта БТЦ (за мен) е реакцията на Китай и Русия, които явно са наясно как стоят нещата, и на бързо забраниха търговията и обмена със закони. Имаше навремето един виц, че обикновените шарани се ловят с червейче на кукичката, а умните с бележка "червей" на кукичката, и БТЦ ме навежда към същата асоциация. Най-големите тарикати кълват на "децентрализирана" и "независима" криптовалута, точно като на бележка, на която пише "червей"... Дано не съм прав...
 
От: Притежавате ли криптовалути?

Правителствата могат само да си купят, забранят, легализират, блабла... ма нека си забраняват, кой ги бръсне? Точно там е разковничето, основната идея е, че BTC не е централизиран. Няма султани, царе и други ******сти дето да диктуват. Правителствата могат да ползват технологията (което ще е to the moon за цената на биткойна, а в същото време ще се провалят, щото ще отнемат едно от най-ценните неща на койна - децентрализацията). Вече няколко години ГОЛЕМИ ГЛАВИ мислят как да преебът койна и още няма резултати... Хора помислете малко... имаме си наши пари... знаем колко са... не могат да ни контролират.... НЕ ЗНАЯТ КВО СТАВА, а това може би най-много ги плаши... мога да продължа с доводите, но не мисля че има смисъл - всеки трезво мислещ човек може сам да направи свойте изводи...
 
От: Притежавате ли криптовалути?

Satoshi Nakamoto от Японски на английски се превежда Central Intelligent(ce) или на български Централно разузнаване. Тор се оказа проект на NSA/ЦРУ и най-голямото доказателство за тяхното участие в проекта БТЦ (за мен) е реакцията на Китай и Русия, които явно са наясно как стоят нещата, и на бързо забраниха търговията и обмена със закони. Имаше навремето един виц, че обикновените шарани се ловят с червейче на кукичката, а умните с бележка "червей" на кукичката, и БТЦ ме навежда към същата асоциация. Най-големите тарикати кълват на "децентрализирана" и "независима" криптовалута, точно като на бележка, на която пише "червей"... Дано не съм прав...

Това би било най-якия сценарии - САМОУНИЩОЖЕНИЕ :lol:
 
От: Притежавате ли криптовалути?

Satoshi Nakamoto от Японски на английски се превежда Central Intelligent(ce) или на български Централно разузнаване. Тор се оказа проект на NSA/ЦРУ и най-голямото доказателство за тяхното участие в проекта БТЦ (за мен) е реакцията на Китай и Русия, които явно са наясно как стоят нещата, и на бързо забраниха търговията и обмена със закони. Имаше навремето един виц, че обикновените шарани се ловят с червейче на кукичката, а умните с бележка "червей" на кукичката, и БТЦ ме навежда към същата асоциация. Най-големите тарикати кълват на "децентрализирана" и "независима" криптовалута, точно като на бележка, на която пише "червей"... Дано не съм прав...

И относно това, мисля че е по правилно да говорим не за BTC, а за технологията. Нека за момент допуснем че BTC e техен проек (както се съмняваме по горе). И кво? Заеби BTC. Важна е технологията, математиката, която в момента може от сульо и пульо да се ползва (за кво ли не)... айде лапайте султаните... :lol:
 
От: Притежавате ли криптовалути?

За мен е много по-разумно да се инвестира в злато, платина, родий, сребро и други благородни метали. Нещо физическо, което можеш да си заровиш някъде, да претопиш ако щеш във формата на арматурна тел, и да си го вградиш в основата на къщата, а не на нещо виртуално, което след 10г. я го има, я го няма. По въпроса за математиката, по-скоро си представям как Големия брат има достъп до всеки един ПК чрез един протокол, който сами си инсталират най-вече тези, които се мислят за по-хитри от системата.
 
От: Притежавате ли криптовалути?

Ние тука не говорим за нещо дето да си сложиш под възглавницата, а за нещо дето да ти замени тоалетната хартия в джоба...
 
От: Притежавате ли криптовалути?

Ние тука не говорим за нещо дето да си сложиш под възглавницата, а за нещо дето да ти замени тоалетната хартия в джоба...
Това, което ще замени тоалетната хартия в джоба, ще е чипче, имплантирано веднага след раждането. БТЦ е по-скоро тестова версия на това.
 
От: Притежавате ли криптовалути?

Това вече си зависи от нас - BTC може да е точно това, може да е и това което ще го спре...
 
От: Притежавате ли криптовалути?

Нова схема тези дни, още една борса прееба потребителите си. Сайтът за нелегална търговия "Evolution" задигна 12 милиона долара (на места казват 50 нз кое е вярно)... ( очакваше се тука btw)
https://www.reddit.com/r/EvolutionMarket/comments/2zezlq/evolution_admins_exit_scamming/
http://www.ibtimes.co.uk/evolution-...rk-web-drugs-marketplace-goes-offline-1492455
http://www.wired.com/2015/03/evolution-disappeared-bitcoin-scam-dark-web/
 
От: Притежавате ли криптовалути?

Иначе DOGE-тата тръгнаха нагоре бавно и славно.... go go go....
 
От: Притежавате ли криптовалути?

@alphawow - купи ли си DOGE-та миналия ден?
 
От: Притежавате ли криптовалути?

Поредните боклуци... После защо толквоа много хора не харесват криптовалутите... Ще излезнат чисти и ще си харчат парите, като пичове...
 
От: Притежавате ли криптовалути?

Е все пак е черна борса - наркотици, оръжия а у... нормално...
 
От: Притежавате ли криптовалути?

Дако, все пак беше известна. Биткоина веднага спадна...
 
От: Притежавате ли криптовалути?

Да това беше основната причина за спада в цената тези дни...
 
От: Притежавате ли криптовалути?

Купувайте биткоини като падне на 300 долара тия дни след това секулантите пак ще го качат към 1000
 
От: Притежавате ли криптовалути?

От къде е най-изгодно с възможно най-малко верификации на каквата и да е лични данни да си купуваме криптовалути?!
 
От: Притежавате ли криптовалути?

BitCoin накрая ще се окаже най-голямата конспирация на века...
 

Горе