Приходи на клик от АдСенсе

От: Приходи на клик от АдСенсе

Колко е максималната стойност на клик, която сте виждали?


При мен рекордите са различни според езиците (евра са):
en - 2.02
de - 1.45
gr - 0.93
 
От: Приходи на клик от АдСенсе

На мен пък за 10 клика 0 лева ми даде, а не един с PR4 за 1 клик - 0,13
 
От: Приходи на клик от АдСенсе

В крайна сметка се оказва, че трябва сатът ти да е не само посещаван, но и с добър PR при вас дали е така?
 
От: Приходи на клик от АдСенсе

Най-скъпия клик съм имал преди около 2 години 4.4$ в англоезичен с туристическа насоченост,
иначе скоро съм стигал до 1.97Е

За Бг сайтове не си струва да се хвърлят усилия, трябва да имаш хиляди уникални на ден за да се направи някаква добра заработка, а всички знаем как се правят хилядите уникални с Бг сайтове-много трудно. Един англоезичен с 100-150 уникални на ден и 10 клика може да донесе
от 5 до 10 евро за денонощието което мисля е добра заработка за усилията които може да коства
сайта като цяло! А това за ПР на сайта мисля че няма значение, добра и платена ли е нишата в която е влязъл дадения сайт, ще има и добри цени за клик!
 
От: Приходи на клик от АдСенсе

Приходите зависят от това какви хора ги цъкат и какви реклами ще се показват.
Т.е. Повече приходи за цъкната Insurance реклама от някой US гражданин отколкото Румънски примерно.
 
От: Приходи на клик от АдСенсе

Аз съм получавал от над 5 EUR клик и повече, а имам познати доста над това!
 
От: Приходи на клик от АдСенсе

5,21 ми е най високият, а средният на един финансов сайт е 1,50-2 евра
 
От: Приходи на клик от АдСенсе

Ако Ен посетител цъкне върху рекламите ми в БГ сайт какво става повече ли кинти дава ? :)
 
От: Приходи на клик от АдСенсе

Това зависи само и единствено от това каква реклама ще цъкне, но общо взето би трябвало да е повече.
 
От: Приходи на клик от АдСенсе

Как ги правите тия магии? Аз имам англо-езичен сайт с по минимум 500 уникални посещения на ден, като за клик на реклама Google ми дава едва по $0.01-0.02 абсолютно винаги. Когато импресиите се увеличат, увеличава се и прохода, ставайки до 5-6 цента и това е. За сметка на посещенията, кликаемостта е малка - на ден кликват по 1-2 потребители.. Сами може да сметнете, че приходите са нищожни. Преди година имах друг англо-езичен сайт, който бе посещаван от по 20 човека на ден, но един клик ми носеше по 20-30 цента.. Сякаш Google Adsesne се превръща в платформа за евтини реклами, толерирайки рекламодателите с евтини оферти.
 
От: Приходи на клик от АдСенсе

Аз не се занимавам главно с тях но имам няколко микро нишови сайт и при тях цената на клик не пада под 50 цента.Посещенията са малко по 5-10 на ден има дни които на киликат но има и дни в които се правят по няколко евро.
Сигурно сайта ти е за такива ниско платени думи и за това така и да не би да се показват от от тези банерите.
Аз ползвам само текстови реклами защото другото е умирачка.
 
От: Приходи на клик от АдСенсе

аз съм правил по 3 на ден зависи от времето на слънце никой не цака
 
От: Приходи на клик от АдСенсе

аз съм правил по 3 на ден зависи от времето на слънце никой не цака

Зависи от болния ти мозък. Искам да попитам има ли червени звезди при отрицателна репутация както са сините и жълтите при положителната, че като гледам ти ще успееш да ги събереш много скоро. :lol:
Не честно по-кухи изказвания от тези дето пляскаш във всяка една тема не съм виждал в форума. :cry:
 
От: Приходи на клик от АдСенсе

Четейки всичко това ми се струва толкова далечно. До преди малко повече от година и половина при 800-1200 посещения дневно сайта ми вадеше 60-80 евро на месец. Сега същият с 300-400 дневно прави 9-14 евро. Вярно е, че идеята за присъствието на рекламите бе и все още е да ми покрива хостинг и домейн разходите, но няма как да не забележи човек разликите нали? :)
 
От: От: Приходи на клик от АдСенсе

Както и гугъл мисли че послъгваме и така и ние мислим че и той послъгва. Истина е една адсенс няма алтернатива за БГ, и мен е яд че крадат ама нищо немога да направя.
 
От: Приходи на клик от АдСенсе

А може ли да се сложи и адсенс и easyads в 1 сайт ?
 
От: Приходи на клик от АдСенсе

А може ли да се сложи и адсенс и easyads в 1 сайт ?

А защо не? Бях пуснал адсенс с етаргет (така мисля поне), но свиквай с мисълта, че макар и никъде да не е упоменато то средната цена на клик от Г ще ти падне драстично. При мен като махнах рекламите на другата мрежа и се върнаха на старите нива...
 
От: Приходи на клик от АдСенсе

имах преди време един блог с по 5 уникални посещения на ден, но пък и кликовете от него бяха по 70 цента - рекламите бяха за недвижими имоти из европа
 
От: Приходи на клик от АдСенсе

На мен максималната цена за клик ми е била 40 евро цента. Но както и да е разбрах, че за сайтове с бг-контент няма смисъл да се занимаваш с Адсенс.
 

Горе