Приходи на клик от АдСенсе

От: Приходи на клик от АдСенсе

От 10 дни изключителен спад в кликовете и цена на клик, приходите паднаха на половина - за бг сайт говоря, от 0,40 евро за цял ден сега съм на 0,20 евро за цял ден, броя на посещенията са си същите, може би няма рекламодатели ... и аз незнам

При вас има ли промяна .... споделете или е само при мен
 
От: Приходи на клик от АдСенсе

От 10 дни изключителен спад в кликовете и цена на клик, приходите паднаха на половина - за бг сайт говоря, от 0,40 евро за цял ден сега съм на 0,20 евро за цял ден, броя на посещенията са си същите, може би няма рекламодатели ... и аз незнам

При вас има ли промяна .... споделете или е само при мен

То по принцип няма ден с ден. Зависи от тематиката на сайта, от посещенията, от настроението, от времето, от сезона, от това дали е уикенд или делничен ден...., сигурно и от това, дали някое животно не е минало.
 
От: Приходи на клик от АдСенсе

Здравейте вчера бях одобрен от гоогле адсенс и все още нямам кликове от тази тема ми стана гадничко, защото толкова се старах да ме одобрят,дано не са били тези усилия на вятъра.Сайтът ми е ориентиран за гейминг новини и новости в ИТ бранша как мислите добър ли е замисъла ? bubonka
Имам и друг въпрос , може ли да се включа същевременно и в аффилейт програмата на Skimlinks без да ми спрат кранчето от адсенс :)
 
От: Приходи на клик от АдСенсе

Защото по мое наблюдение няма добри отзиви в тази тема за доходоносна печалба бг сайт чрез гоогле адсенс и това ме разтревожи. Иначе благодаря за отговора за аффилейта пуснах си заявката за Skimlinks
 
От: Приходи на клик от АдСенсе

Wow днеска ставам и гледам СРС-0,17 евро за бг сайт.Абсолютен рекорд за мен
 
От: Приходи на клик от АдСенсе

Сайт 1
Позиция 1 - Импресии - 385, Кликове - 10, СТС - 0,18 €, Приходи - 1,77 €
Позиция 2 - Импресии - 386, Кликове - 6, СТС - 0,25 €, Приходи - 1,50 €

Сайт 2
Пизиция 1 - Импресии - 561, Кликове - 12, СТС - 0,20 €, Приходи - 2,36 €
Позиция 2 - Импресии - 559, Кликове - 7, СТС - 0,16 €, Приходи - 1,09 €


И това е от 09:00 до сега :)

Като цяло днес ще се чупят рекорди ;)
 
От: Приходи на клик от АдСенсе

Да незнам какво става днеска да не черпят,само да не кажат че е станала някаква грешка и да си ги вземат на края на месеца :D
 
От: Приходи на клик от АдСенсе

Нищо чудно...
 
От: Приходи на клик от АдСенсе

Значи не съм единствен :).
Преди малко гледах резултатите от един мой BG проект и имам буквално двойно по-големи приходи от обичайните.
Дано да се задържи тази тенденция. :)
 
От: Приходи на клик от АдСенсе

Нормално е пичове, до нова година ще е така. После от януари почва по-слабичко. Миналата година това ми бяха най-силните месеци.
 
От: Приходи на клик от АдСенсе

Ако си прав имаш една бира от мен (каса).

Нормално е пичове, до нова година ще е така. После от януари почва по-слабичко. Миналата година това ми бяха най-силните месеци.
 
От: Приходи на клик от АдСенсе

Нормално е пичове, до нова година ще е така. После от януари почва по-слабичко. Миналата година това ми бяха най-силните месеци.

"От твоята уста в божиите уши." :)
 
От: Приходи на клик от АдСенсе

И ЕН нишите се засилиха с по 40 посещения се правят 2-3 евро без проблем, и средната цена на клик скочи на 60-70 евроцента е тея дни от 35 иначе.
 
От: Приходи на клик от АдСенсе

Така беше миналата година. Тези месеци, особено декември, бяха златни. Обяснявам си го с празниците и засилената търговия. Дано и сега е така и аз си го пожелавам и ако съм прав ще се черпя бири :lol:
 
От: Приходи на клик от АдСенсе

обратно в реалноста - 0,04 € :?


че ти си добре, щом е над 0,02 € - 0,03 €
 

Горе