Приятелски въпрос :)

От: От: Приятелски въпрос :)

Интервюто с Косъма е готово :) Моля не копирайте снимката:
Виж файлът 6730
Хахаха, супер си, мацка.

You must spread some Reputation around before giving it to Dessislawa again.

Много му се кефя на пича. :) Сигурно е много добро. Че и снимков материал имаше. :)

П.П: Ако ще има такова нещо, да ти пратя ли един лист с логото. :)
 
От: Приятелски въпрос :)

Изпрати ми :) Ако има още интервюта ще го използвам :)
 
От: Приятелски въпрос :)

Изпрати ми :) Ако има още интервюта ще го използвам :)
Пратено. Пожелавам ти още много по токова интервюта и силно се надявам скоро да намериш доста добър купувач за тези материали. Наистина са нещо доста добро, от това което гледам по снимките. :) Направо не мога да и се нарадвам на тази снимка. :)
 
От: Приятелски въпрос :)

Много добро! Браво! :D
П.С Косъмчето е великан. :wink:
 
От: Приятелски въпрос :)

Следва и 100 кила с логото на предприемач :D Колкото и парадоксално да изглежда това :)
 
  • Like
Реакции: Rock
От: Приятелски въпрос :)

Следва и 100 кила с логото на предприемач :D Колкото и парадоксално да изглежда това :)

Не е истина, супер си. Направи си после една тема, в която да покажеш какво имаш като портфолио. Имам предвид за продажба. Това са страхотни личности. ;)

Как си уцелваш такива, които са ни симпатични. :) Много ще се зарадвам, ако видя как Килата държи логото на Предприемач в скута си. :) А и ако погледнат какво лансират, мисля че ще са доста доволни от това, че са ти се доверили. :)

П.П: Потвърждавам думите на Кулайс. :)
 
От: Приятелски въпрос :)

Браво, браво, много голяма инициатива и не се съмнявам, че материалът е 100% качествен и си заслужава да се вземе.
 
От: Приятелски въпрос :)

Браво, браво, много голяма инициатива и не се съмнявам, че материалът е 100% качествен и си заслужава да се вземе.
Аз точно това си мисля. Ако е сериозен таблоид и реално иска да предостави нещо качествено на читателя си, това е един много добър пазар, който нашата колежка обособява. Реално ми напомня на модела на Кари от Сексът и града, където тя пишеше за известен вестник (водеше рубрика), което доста добре е като професия и начин на водене на кариера. :)
 

Горе