Пробвахте ли новата мозила?

Ем пичове, кво да ви кажа, Вие искате с 2гб/ 4 гб рам да върви и да е бърза, няма как да стане, 2017 сме.
16 ако трябва да съм честен с i5..... все пак е Apple.
 
Вие искате
Един софтуер, ако не може да бъде обслужен от някакъв хардуер, не би трябвало автоматично да се ъпдейтва.
Както казваше Попето:
Едно пиле е по-умно от един човек - преди да клъвне черешката, си мери костилката - дали ще му мине през дупето.
А като сме 2017 година, дали даунгрейда е анатема?
 
Много е готина но основния недостатък си остава. Няма преводач и не може да превежда страниците на български. Докато не направят преводач, хром ще ги бие ...
 
Една много яка новина....не че не сте го забелязали, но адона за еспортиране и импортиране на пароли не баца вече. :) Чудно....аз даже се чудя колко още важни са се счупили, защото ползвам не повече от 5. Някой, нещо да не му е ОК при адоните? И кой по-точно.
 
Една много яка новина....не че не сте го забелязали, но адона за еспортиране и импортиране на пароли не баца вече. :) Чудно....аз даже се чудя колко още важни са се счупили, защото ползвам не повече от 5. Някой, нещо да не му е ОК при адоните? И кой по-точно.
Само ако знаеш каква беля на главата е този вид съхранение на паролите и колко пациенти на ден виждам с изгърмели сървъри и акаунти само от "ама аз не ги запазвам, само в мозилата"....просто си нямаш и на идея. Не знам кога българският потребител ще свикне с мисълта, че мързелът / удобството не върви със сигурността в едно изречение.
 
Само ако знаеш каква беля на главата е този вид съхранение на паролите и колко пациенти на ден виждам с изгърмели сървъри и акаунти само от "ама аз не ги запазвам, само в мозилата"....просто си нямаш и на идея. Не знам кога българският потребител ще свикне с мисълта, че мързелът / удобството не върви със сигурността в едно изречение.
Не съм чак такъв юзър....инсталирано беше преди години само и само да преместя нещо от Window към Linux, а не ми се ползваше сингването. Не се ползва, просто сега забелязах, че е спряло да работи. Нали като ровя за пароли в браузъра имаше активен бутон за експорт и импорт, та това ми направи спечатление, чак сега след обновлението на браузъра преди има няма 3-4 седмици. :)
 

Горе