Пробелем с качването на система в superhosting

shorti

New Member
Здравеите.
Проблемат е, че не мога да кача саита си на хостинга. Права всичко както е написано в помощния центар. Но така и не се получава. Саита ми е http://muzika-bg.info също и съобщението което се изписва след като пренастроия name servers не изка да се махне, пише че трябва да махна index.html но не става . :(
Ако може малко помощ. :)
 
От: Пробелем с качването на система в superhosting

Проблемат е решен благодарение на fena01.
Мерси пак.
 
От: Пробелем с качването на система в superhosting

Проблемат е решен благодарение на fena01.
Мерси пак.

Тук често се задават въпроси около хостинг услугите на SuperHosting и гледам бързо се решават проблемите. Браво, явно тук има някой много чат с технологиите им.

Поздравявеам тези, които помагат и получават по едно rep.-че от мен. Успехи. ;)
 
От: Пробелем с качването на система в superhosting

Добре ще е да обясниш как е бил решен проблема , може да избегнем подобна тема?
 
От: Пробелем с качването на система в superhosting

Добре ще е да обясниш как е бил решен проблема , може да избегнем подобна тема?
Наистина ще е добре да се даде решението тук, за да се направи като Knowledge base и при търсене да си излиза, не само в базата данни на фирмения им сайт (в случай, че е външен Knowledge base), но и тук, за има повече резултати и да си избира потребителя от повече опции да чете. Все пак мисля, че целта е една единствена и винаги е вила таква - да не се губят човеко часа на съпорта, а да може самите потребители на услугата сами да се оправят и самоосъвършенстват в това. Плюсовете в такъв случай са предимно за потребителя и от части за фирмата, че гради иминд чрез една от отличителните си черти - съпрота. ;) Но това е изцяло зависещо от хората, които са от двете страни.
 
От: Пробелем с качването на система в superhosting

Добре ще е да обясниш как е бил решен проблема , може да избегнем подобна тема?

Ми от това което видях докато ми ръчкаха компютара разбрах , че проблемат е в index.html . Просто е трябвало да направа един такъф фаил на компа ( само така да се казва ) и после да го кача на хостинга чрез filezilla за да се махне гадното съобщение. И натам качването си стана по обикновения начин :)
 

Горе