Проблема с рийча!

uni-web

Well-Known Member
Въпроса е как да ги убедим, за да го направят.
Под снимката когато хитнеш на новини, и му зададеш Най-нови, ти показва всичко въпроса е как да накараме потребителите да направят тази настройка.

Давайте идеи и мислете, от мен лека за сега трябва да дремна няма как.
 
От: От: Проблема с рийча!

При мен още си стои, но с една статия дали ако я разпространим някоя готина няма да се сетят, да си го разцъкват.
► Sort feed by Top Stories: fB.com/?sk=h_nor
► Sort feed by Most Recent: fB.com/?sk=h_chr

След известно време се reset-ва авт. и се връща на Top Stories. GL.
 
От: Проблема с рийча!

Рийча е променен, защото грейна слънцето. Имайте предвид времето като фактор. Почне ли да пече слънце и да става топло, не очаквайте хора във фейсбук. :)

Това е.. който се е наял през зимата се е наял.. чака ни дълъг период на слаботия през лятото.. чаак до края на септември..
 
От: Проблема с рийча!

Дали зареди това и от гошко падна трафика. Иначе аз тествам един нов метод за фейса, ама да видим какво ще стане.
Рийча е променен, защото грейна слънцето. Имайте предвид времето като фактор. Почне ли да пече слънце и да става топло, не очаквайте хора във фейсбук. :)

Това е.. който се е наял през зимата се е наял.. чака ни дълъг период на слаботия през лятото.. чаак до края на септември..
 
От: Проблема с рийча!

На мен пък трафика ми от гугъл се вдигна нещо днес, даже се чудя от какво. Един сайт, който прави около 100 уникални дневно в момента има 400 и от от гугъл, странна работа.
 
От: Проблема с рийча!

Еми лятото е за почивка :) Стига с тва стоене пред ПЦ-тата.
Вече и на телефоните имат интернет, така че едва ли почивката ще ги откъсне от светещите екрани. Всеки ще си проверява от време на време фейсбука и ще гледа колко харесвания е успял да събере, а пък лятото е най-подходящо за кифлите, които ще имат още повече възможности за интересни снимки :) Пък и ние, които работим на компютри, няма как да избягаме от тях.
 
От: Проблема с рийча!

Е и малко повече outdoor занимания без чупка на врата и поглед в телефона. :)
п.с. Кифлите дет си правят селфита и проверяват кой им е харесал/коментирал снимката не мисля, че вършат работа. :)
 
От: Проблема с рийча!

Е и малко повече outdoor занимания без чупка на врата и поглед в телефона. :)
п.с. Кифлите дет си правят селфита и проверяват кой им е харесал/коментирал снимката не мисля, че вършат работа. :)

Че те там повечето са такива :)
 
От: Проблема с рийча!

При мен, а и не само при мен от гошко падна.
 
От: Проблема с рийча!

Пада трафика то се осеща осезаемо. Имат телефони, но на телефоните, не им показва толкова подробно, колкото на компютрите.
Определено трафика е доста спаднъл, не знам дали не се дължи и на рийча от фейсбука, да са го намалили, но едно е ясно и то е факт.. Трафика е доста спаднал.
 
От: Проблема с рийча!

Пада трафика то се осеща осезаемо. Имат телефони, но на телефоните, не им показва толкова подробно, колкото на компютрите.
Определено трафика е доста спаднъл, не знам дали не се дължи и на рийча от фейсбука, да са го намалили, но едно е ясно и то е факт.. Трафика е доста спаднал.

Май е заради топлото време, на мен не ми е основен трафик от Фейсбук, а дайрект хитове, и пак падна. Явно на хората им се пие бира на открито :)
 
От: Проблема с рийча!

Не е заради времето, Фб пак намалиха рийча. ЦЪК
 
От: Проблема с рийча!

Баси мамата тея тотално от всякъде искат да ни премахнат. :(
 
От: Проблема с рийча!

Явно не само при мен рязко падна трафика. Даже се притеснявах, че нещо съм оакал Seo -то. Попринцип е нормално като се запролети да намалее трафика, ама тази година стана рязко. Ще видим, може да се оправи :) от началото на месеца е наполовина всичко. Във ФБ същата история. И от там няма трафик.
 
От: Проблема с рийча!

Тази вечер бях в южния парк - софия ..... народ народ народ .... какви ти мобилни, хората разхождат кучета, пият бира и чоплят семки .... е кафетата са пълни .... лятото идва, а и с него по-малко висене в интернет ... хората през мобилните освен фейса, отварят някоя страница само ако им трябва .... на пц стоят и разглеждат доста повече сайтове
 
От: Проблема с рийча!

Рийча е променен, защото грейна слънцето. Имайте предвид времето като фактор. Почне ли да пече слънце и да става топло, не очаквайте хора във фейсбук. :)

Това е.. който се е наял през зимата се е наял.. чака ни дълъг период на слаботия през лятото.. чаак до края на септември..

Ти да не си Емо Чолаков...
 
От: Проблема с рийча!

И заради времето е, пак казвам, аз от Фейса нямам много хора... а виждам рязко спадане на хората. Отделно и Фейса щом са орязали, става страшно :)
 

Горе