Проблема с рийча!

От: Проблема с рийча!

И заради времето е, пак казвам, аз от Фейса нямам много хора... а виждам рязко спадане на хората. Отделно и Фейса щом са орязали, става страшно :)

Аве кво време, аз не съм видял още хубаво време и вие почнахте да бабосвате, ай сектир
Търсете причината другаде, може и във вашия телевизор... земеделци!!! фащайте мотиките
 
От: Проблема с рийча!

Хората пият ЗАГОРКА РЕТРО... пък и лятото е близо, малко дъжд не ги плаши :D
 
От: От: Проблема с рийча!

Не е заради времето, Фб пак намалиха рийча. ЦЪК
Тоя какви фейсбук страници има, че пише глупостите си. Аз лично не съм забелязал нещо да се е променило, нито във нюзфийда, нито в страниците.
 
От: Проблема с рийча!

Рийча при нас и при още доста колеги е паднал с близо 40%.
 
От: Проблема с рийча!

Рийча при нас и при още доста колеги е паднал с близо 40%.
На какъв тип публикации?
 
От: Проблема с рийча!

Линкове.....
 
От: Проблема с рийча!

И аз имам този проблем от 5-6 дена на 4 страници. Публикациите са само линкове имам спад с 30-40%
 
От: Проблема с рийча!

И аз имам спад при няколко страници, но при други нямам промяна, не знам на какво се дължи и как фейсбук си избира коя страница да пуска във фиида на потребителите

Отново гугъл си остава цар на трафика, затова сайтове с трафик от гугъл струват хиляди левове и големите компании плащат 10-ки дори 100-ци хиляди за разработени сайтове с трафик от гугъл. През последните 10 години в България се продадоха много сайтове за колосални суми!
 
От: Проблема с рийча!

На 1 страница имам повишение на рийча при линковете от около 10-15 дни, странна работа...
 
От: Проблема с рийча!

Аа зе да са оправя времето викаш наздръвие
 

Горе