Проблеми с полицията

От: Проблеми с полицията

скорпиас ти в теенпроблем пак ли си с тоя ник ?
чегледам умен съвет си дал на едно лапе :)
на въпроса как се бия чекии:



опасен си :) ама и гугъл е опасен ... а сега и отречи че си ти ...


Нямам спомен бате...


А по темата - ще ви държа в течение.
 
От: Проблеми с полицията

Те да вземат да си гледат работата а не да се занимават с обикновенния интернет потребител.
Така като гледам почти всеки ден има отвлечен или убит а те не ще се занимаваме с интернет потребителите понеже те не убиват или отвличат а си взимат.:)
 
От: Проблеми с полицията

Туко що с такси някъв ми донесе призовка за утре 14:00 :D
Снемане на обяснение !?
 
От: Проблеми с полицията

Туко що с такси някъв ми донесе призовка за утре 14:00 :D
Снемане на обяснение !?


стотина лева за адвоката и с него под мишница, там за да свършите набързо... най-добре
 
От: Проблеми с полицията

Успех с "обясненията". Да отидеш с адвокат е съвсем задължително ако искаш всичко да ти е ок и да не те провлачат... както са те посъветвали по-горе. Още по-задължително е да му обясниш точно колко много си сбъркал и по кои параграфи.

Пък като мине всичко по живо и по здраво спомени какви си ги правил че да не го правим и ние.
Късмет!
 
От: Проблеми с полицията

scorpiass не се появява. Дали точно в този момент не е в една килия със закоравели престъпници, които ще го направят човек? :lol:
 
От: Проблеми с полицията

ха дано
време му беше на тая бастун да го приберат
дейба и хакерчету
 
От: Проблеми с полицията

абе сами не се знай :І
дано по-скоро му го наденат (ааа вкарат в килия)
 
От: Проблеми с полицията

абе сами не се знай :І
дано по-скоро му го наденат (ааа вкарат в килия)
Ей олигуфрен негоден , виж се ти каква мърля си , а недей гледай другите.


Еми какво стана , нищо не стана, 40 минути писах приказка как един ми ползвал услугата обаче съм го изтрил в скайп , той ме блокирал , не си спомням скайпа му и така нататък и не съм пускал аз никакви обяви за работа.
 

Горе