Проблеми с adwords

ddobrev

New Member
Здравейте имам сериозен проблем с adwords правя си регистрация а те ми спират профила саита ми не е предназначен за бг но и от adwords не ми отговарят адекватно и нз какво да правя
 
От: Проблеми с adwords

и още нещо имам доста неиндексирани страници в гоогле
 
От: Проблеми с adwords

Възмношно е сайта да не отгорав на тяхната полити. А за индексираните страници, потърси грешки в сайта ти.
 
От: Проблеми с adwords

Пиши на съпорта им през контакт формата. Ако няколко ръти си оритал с един и същ сайт в разлини акаунти простоим обясни приината
 
От: Проблеми с adwords

сега ще опитам с фирма да ми подкарат рекламите но странното е че получих зелена светлина днес за една минута и после пак ме спамнаха и като писах на девоиката която ми написа че съм ок тя ми отгожори че отговаря само за рекламата което е странно и пак нямам отговор на спамването
 
От: Проблеми с adwords

Профилът Ви в Google AdWords бе спрян, тъй като данните Ви за плащане в него или в свързан с него профил не можаха да бъдат потвърдени. Научете повече
tova mi ispiswa imam zahraneni pari predwaritelno tranzakciqta ot bankata mi e osyshtesvena kartata e visa
 
От: Проблеми с adwords

Това ми се изписваше когато пусках реклама, зареждах ваучера но не плащах и не вкарвах данните за плащане.
Може и да са те засекли че се опитваш да правиш няколко профила един след друг. Абе иди разбери Гугъл :).
 
От: Проблеми с adwords

ami az napravih nqkolko profila i pravih gre6ki pri registraciqta fizichesko i uridichesko lice pisha im a te samo mi otgovarqt che profila se proverqva i e vyzmojno spirane dokato teche proverlata ama 2 sedmici sa mnogo za proverka ne moga da gi razbqra kazvat do 3 rab. dni ama ni6to ne se slychva ima edin nomer ostaven yj da se svurja s podryjkata no toi e avtomatichen a ako iskam da govorq s konsyltant mi iska nomer na konsultanta nkoi da znae kak da se svurja s pravilniq chovek i da mi kaje kakuv e problema?
 

Горе