Проблеми с megaparts.bg

От: От: Проблеми с megaparts.bg

Той вече каза, че е пратено от фирма - т.е. няма къде да бягат.
 
От: От: Проблеми с megaparts.bg

Той вече каза, че е пратено от фирма - т.е. няма къде да бягат.

Да си търси правата тогава. Не е срамно, дори и за 5 лева да е! Аз адмирирам такива постъпки и дано повече хора започнат да го правят. Тази страна има нужда от честни и коректни хора, а не от най - различни хитреци.
 
От: Проблеми с megaparts.bg

Е те такива хитреци заслужават и една организирана кампания от хиляди невзети пратки...
 
От: Проблеми с megaparts.bg

Е те такива хитреци заслужават и една организирана кампания от хиляди невзети пратки...
Не е това начина, защото ставаме като тях. По-скоро никой не трябва да се занимава с такива смешни фирми, които нямат абсолютно никаква представа как се прави бизнес, а хората които са излъгани трябва да си търсят правата.
 
От: Проблеми с megaparts.bg

Тия закони понякога му идват в повече на човек. Дори в бандитските години имаше някакъв страх. Сега всеки дребен измамник си бачка необезпокояван.
 
От: Проблеми с megaparts.bg

Пазарувам от avto.bim.bg нито един проблем не съм имал с тях.
Но напоследък най-вече офлайн купувам от евро 007.
 
От: Проблеми с megaparts.bg

Пазарувам от avto.bim.bg нито един проблем не съм имал с тях.
Но напоследък най-вече офлайн купувам от евро 007.

И 2-та сайта са за НОВИ части. Този в темата е за части втора ръка (автоморга)
 
Re: От: Проблеми с megaparts.bg

Не е точно така. Аз имам няколко договора с еконт и един от тях на физическо лице и не рядко изпращам през физическото лице поради ред причини, ако се изхитреят от въпросния сайт, ще направят същото и не можеш да им хванеш спатиите. Трябва да има санкции, за да може коректните търговци да се засилят. Аз имам един огромен склад с авточасти и не вървят нещата, щото нямам пари за реклама, не ми излиза сметката при подбитите цени, а после върви обяснявай че другите лъжат и пращат части дето не си ги поръчва, а ти не правиш така. Съветвам всички тяхни клиенти да си търсят правата, щото опарените са 1000 пъти повече от тези който са писали в интернет. Тия нямат нито един редовен клиент, а колкото и хора да познавам ползвали услугите им все нещо лошо са видели.
Да ама си прибират парите. Аз такива зъболекари познавам с по 2 апартамента, нищо че нямат редовни клиенти...
 

Горе