Проблем или не разбиране на paypal.

posveteniat

New Member
Здравейте, хора! Ще карам направо.

Направих си сметка в дск банк, след което си издадох дебитна карта виза електрон. Регнах се в пейпал, не селд дълго регистрирах кода от месечното извлечение.
Всичко сега е ок, но или аз не разбирам, или нещо трябва да се "донаправи". Ето един скрийншот.

Ще ви кажа и за какво ще ползвам и за какво ми трябва. Започнах да кликам в ptc, neobux сайта. Какво е вашето мнение за тези тип сайтове?
Та, искам ако е възможно въобще, да успея да вкарам пари от своята карта (дебитна) в пейпал, но не знам нито как става нито колко налични трябва да имам в картата. А и след време да изпращам пари от пейпала в картата, но не знам как се прави.
И по-голямата нужда е, че искам да пазарувам от йбеи. Примерно вкарам пари в картата, от там те отиват в пейпал, от там в йбеи и после си ми идва поръчката.

Моля, обяснете ми хора, какво не съм направил както трябва с пейпала, как стават нещата? Благодаря предварително :)
 
И моя съвет е да не се подлъгваш по схемите клик срещу заплащане. Колкото до пазаруването от eBay, достатъчно е в картата да имаш пари за покупка . PayPal ги издърпва при нужда. Желателно е и картата да е във валутата, в която пазаруваш, защото обменните курсове на PayPal са , каквито на тях им отърва.
 
От: Проблем или не разбиране на paypal.

Поне от това което виждам добавил си си карата успешно. Друго не трябва да правиш.
 
От: Проблем или не разбиране на paypal.

Започнах да кликам в ptc, neobux сайта. Какво е вашето мнение за тези тип сайтове?

По-добре събирай хартия и други вторични суровини. Хем ще си на чист въздух, хем ще изкараш доооооста повече пари от цъканките. :beer:
 
От: От: Проблем или не разбиране на paypal.

По-добре събирай хартия и други вторични суровини. Хем ще си на чист въздух, хем ще изкараш доооооста повече пари от цъканките. :beer:

Напълно съм съгласен!
 
От: Проблем или не разбиране на paypal.

Здравейте, хора! Ще карам направо.

Направих си сметка в дск банк, след което си издадох дебитна карта виза електрон. Регнах се в пейпал, не селд дълго регистрирах кода от месечното извлечение.
Всичко сега е ок, но или аз не разбирам, или нещо трябва да се "донаправи". Ето един скрийншот.

Ще ви кажа и за какво ще ползвам и за какво ми трябва. Започнах да кликам в ptc, neobux сайта. Какво е вашето мнение за тези тип сайтове?


Моля, обяснете ми хора, какво не съм направил както трябва с пейпала, как стават нещата? Благодаря предварително :)


Колегите ти обясниха за философията на цъкането и защо е добре да се захванеш с нещо, което не е уж сухия въздух под чадъра.


Та, искам ако е възможно въобще, да успея да вкарам пари от своята карта (дебитна) в пейпал, но не знам нито как става нито колко налични трябва да имам в картата. А и след време да изпращам пари от пейпала в картата, но не знам как се прави.

Значи, ако някой ти плаща в ПП той работи директно с мейла, който е вързан към акаунта ти. Даваш си мейла и този някой ти изпраща пари на твоя ПП. Изпращането става чрез ПП (директно или от карта). Ти получаваш сумата директно в ПП (до секунди сумата е налична).

Ако искаш ти да плащаш нещо имаш две опции, или да използваш сума, която имаш вече в баланса в ПП, или да позволиш на ПП да изтегли сумата от картата, която си регистрирал. При всяко положение на едно от двете места трябва да имаш пари (без значение кое).

Ако си събрал пари в ПП и искаш да си захраниш картата ги нареждаш и срещу известна такса (2 евра) до 2-3 дни ги получаваш в картата.

И по-голямата нужда е, че искам да пазарувам от йбеи. Примерно вкарам пари в картата, от там те отиват в пейпал, от там в йбеи и после си ми идва поръчката.

Същото важи и за пазаруването.
 
От: Проблем или не разбиране на paypal.

ОФ, бе, хора. Благодаря ви много! :) Бяхте наистина много полезни.
Ще пазарувам с кеф значи.

Абе моята амбиция е птк сайтовете е съвсем друга. Не ща да забогатея или да се издържам от там, просто съм ученик, а от край време ме простна мисълта да си купя един ДСЛР фотоапарат от по 700 лв. нов, а нашите нямат възможността да ми дадът толкоз пари и затова се спрях на тези птк сайтове. Какво ли не съм мислил, но само това успях да измисля. За около година да успея да събера пари, че да си купя дслр. Не знам дали ще стане, но ще пробвам, аз друга артелнатива нямам..
 
От: Проблем или не разбиране на paypal.

PTC сайтовете са пълен фейк. Можеш да прокопсаш ако имаш няколко милиона реферали и цъкат всеки ден като луди. Ама може да се случи и да си чакаш парите няколко години :) забрави ги тотално. Всякакви оферти за пари без работа са SCAM. Успех с изкарването на пари :beer:
 
От: Проблем или не разбиране на paypal.

Хората ти казаха - зарежи ги тия сайтове. Разрови се тука из форума, попрочети някоя и друга ВАЖНА тема, и ще измислиш да правиш нещо смислено. Хем ще си полезен, хем и някой и друг лев ще изкараш, и то реално.
 
От: Проблем или не разбиране на paypal.

700 лв ще изкараш само ако сайта е твой. Мен питай. Бях стигнал до 45 сайта на ден, по 4-5 пъти ги проверявах на ден. По-гламав тук сигурно няма. Резултат - около $ 10.00 на месец макс. Е, все пак ти си решаваш, предупредиха те.
 
От: Проблем или не разбиране на paypal.

Разцъкай из форума за афилейт, адсенс или пък ако иискаш по-бързо и само еднократно някакви усвои някоя фрииренс услуга и започвай. Аз богат от необъкс не съм видял. 700кинта се правят за 35000 дни без реферали. Т.е 2 цента на ден.
 
От: Проблем или не разбиране на paypal.

просто съм ученик

Завъди кошери. Продавай мед.

[video=youtube;Bk8_4jhNsWY]https://www.youtube.com/watch?v=Bk8_4jhNsWY[/video]
 
От: Проблем или не разбиране на paypal.

Добре де, с реферали в птк сайт като необъкс не може ли да се постигне нещо, с РЕФЕРАЛИ?

Хора, аз английски сега седнах да уча, щото имам мерак, а за пчелите никаква инфорамция нямам. В задънена улица съм. Ужас!!!!!!!!!!!!!!
 
От: Проблем или не разбиране на paypal.

Еми пробвай. Според мен каквото имаше да се каже за тях ти го казаха. Остава ти сам да решиш и да се убедиш. Социалките би трябвало да ти помогнат да заеибиш твоите приятели :)
 
От: Проблем или не разбиране на paypal.

И тези реферрали от къде???? Не става с купуване, само да го имаш предвид, поне да не си на минус
 
От: Проблем или не разбиране на paypal.

Ако имаш директни реферали, които да кликат може и да печелиш някакви пари.Но от наети реферали е много трудно. Когато имаш много наети реферали средния брой кликания на ден пада и съответно печалбата.Освен това и трябва да инвестираш собствени пари, иначе ще трябва да чакаш с месеци за да почнеш да печелиш.Смятам, че парите които би спечелил от ptc сайтове, можеш да спечелиш и ако правиш нещо много по- смислено.
 
Последно редактирано:
От: Проблем или не разбиране на paypal.

Директни реферали!?! Опитай се да намериш 10 човека и да ги светнеш каква яка далавера си открил! Кликат 20 реклами и ще спечелят колосалните 2 цента!!! На такава глупост сигурно и туземци в Африка няма да се хванат.
 
От: Проблем или не разбиране на paypal.

Добре де, с реферали в птк сайт като необъкс не може ли да се постигне нещо, с РЕФЕРАЛИ?

Хора, аз английски сега седнах да уча, щото имам мерак, а за пчелите никаква инфорамция нямам. В задънена улица съм. Ужас!!!!!!!!!!!!!!

posveteniat, мисля че всичко за PTC сайтовете вече е казано. Зарежи ги, и не се занимавай с глупости. Помисли какво може да правиш, предложи някаква freelance услуга, и със сигурност ще си заработиш много повече, отколкото с кликане по разни реклами.
 

Горе