Проблем ли е това за СЕО-то

nihat4e

New Member
Здравейте
В момента ми се изгражда нов уеб сайт поисках от девелопера да ми направи URL-а към линковете СЕО frendly
сайта е за авточасти а URL-овете към него изглеждат като примерите по долу :
Код:
http://ввв.едисикакво.ком/employer_login.php      -  това се предполага че е бутона за вход за потребителя
http://ввв.едисикакво.ком/jobseeker_login.php    -  това се предполага че е бутона за вход на търговеца


Въпросът ми е дали ще е проблем за сео-то ако линковете изглеждат така а сайта е на тема авотчсти.
Говориме специално за тези части от URL-а
jobseeker_login
employer_login

По думи на програмиста това нямало да е никакъв проблем за СЕО-то

Благодаря ви
 
Последно редактирано от модератор:
От: Проблем ли е това за СЕО-то

Е ти да няма да ранкваш страниците за логин, споко нямаш проблеми.
 
От: Проблем ли е това за СЕО-то

Изобщо за какво ди е оптимизация на логин страницте? Къде мислиш да ги ранкваш, в гошо ли?
 
От: Проблем ли е това за СЕО-то

Единственото което ме притеснява е че сайта се изгражда на Job платформа и всеки един от URL-овете не само тези които съм писал по горе са свързани по някакъв начин с работа , търсите ли работа и тн пак сайта се предполага че за авточасти
от тази гледна точка са ми притесненията
 
хъм която прагдима за сео да вземеш източна западна нвсякъде ще ти кажат да си скулптираш дисрибуцията на пейджранка и да не го губиш в безмислени страници като забраниш тези страници в роботс.тхт или с ноиндекс нофолоу
 
От: Re: Проблем ли е това за СЕО-то

хъм която прагдима за сео да вземеш източна западна нвсякъде ще ти кажат да си скулптираш дисрибуцията на пейджранка и да не го губиш в безмислени страници като забраниш тези страници в роботс.тхт или с ноиндекс нофолоу

да но какво би могло да стане ако самия сайт е изграден на основата на тези URL -i
имаш адреса но контента просто е пренаписан
 
От: Проблем ли е това за СЕО-то

Аз или ги забранявам, или оставям meta noindex/follow - по-добър според мен вариант.
 
От: Проблем ли е това за СЕО-то

Аз или ги забранявам, или оставям meta noindex/follow - по-добър според мен вариант.

Razbiram vi no kak da si zabranq stranicata ili da ne indeksiram URL pri polojenie che tova koeto iskam v sashnost da vijda potrebitelq e pod tozi url
 
От: Проблем ли е това за СЕО-то

Глупав съвет ти дадох, не прочетох внимателно

Разчиташ тези страници да се класират в гугъл, а в УРЛ-тата има са съвсем други думи?
Просто губиш възможността да исползваш УРЛ за ключови думи, и толкова.
Всичко останало си е стандартно сео - слагаш текстове, тайтли с думи по какви-то иска да се класира страницата и газ.
 
От: Проблем ли е това за СЕО-то

Глупав съвет ти дадох, не прочетох внимателно

Разчиташ тези страници да се класират в гугъл, а в УРЛ-тата има са съвсем други думи?
Просто губиш възможността да исползваш УРЛ за ключови думи, и толкова.
Всичко останало си е стандартно сео - слагаш текстове, тайтли сдуми по какви-то иска да се класира страницата и газ.

Blagodarq vi - nadqvam se ne Sam bil dosaden
 

Горе