Проблем при 2.8

От: Проблем при 2.8

Между другото, аз съм с 2.7.1 и когато си търся теми, винаги гледам да са съвместими с тази версия, иначе доста неща създават проблеми. Сегашната ми тема много ми харесва, но вече започва да ме ограничава, като един от проблемите е, че не работят падащите менюта, затова се оглеждам за нова тема. Нямам намерение още да минавам на 2.8 - ще почакам да спрат да се оплакват по форумите от тази версия.
 
От: Проблем при 2.8

Егати гадоста . В момента почти няма съвместими теми с 2.8 Пробвах над 20 теми който ми харесаха , но не стават . Направо откачих . А тази сегашната пък създава много проблеми под 2.8 и мисля да се върна на 2.7.1 поне нямаше проблеми
 
От: От: Проблем при 2.8

Егати гадоста . В момента почти няма съвместими теми с 2.8 Пробвах над 20 теми който ми харесаха , но не стават . Направо откачих . А тази сегашната пък създава много проблеми под 2.8 и мисля да се върна на 2.7.1 поне нямаше проблеми
Ами май най-добре ще е точно този вариант, освен ако не си намериш съвместима тема.
 
От: Проблем при 2.8

Ами от страни "дждаджите" не ми се показват махнах ги и пак ги сложих , но пак не се показват .

И аз го имах тоя проблем на 2.7 ... Не ми се показваха уиджетите и всичко на ръка в сайдбара си плясках... И не ползвах уиджети :D
 
От: Проблем при 2.8

2,8 работи чудесно с всички досегашни мои теми.
Избери си друга и трябва да стане!
 
От: Проблем при 2.8

е браво бе пич как така ще се върнеш към по-стара версия, какъв е проблема с новата, пробва ли да дръпнеш ъпдейт за темата, ако има такъв?
 
От: От: Проблем при 2.8

Както казват руснаците "Не трогай работещую систему!!!" :)
Справедливости ради надо отметить, что так мы редко высказываемся :) "работАЮщую систему" кстати.

Правилото е: "Работает - не трогай!".
 
От: От: От: Проблем при 2.8

Справедливости ради надо отметить, что так мы редко высказываемся :) "работАЮщую систему" кстати.

Правилото е: "Работает - не трогай!".
:) Докато не заработи стабилно 2.8, няма да го сложа. Нямам време да си късам нервите с неработещи плъгини и проблеми. Добре си е направил човека, че си е върнал старата версия. То много хора си инсталираха Виста, обаче се върнаха на XP - аз също го направих.
 

Горе