Проблем със сайт махнат от индекса на Гоогле

omrazo

Member
Здравейте колеги имам сайт за филми който преди това беше за клипове които се взимаха от youtube. В последствие сайта беше махнат от индекса на гоогле тяхната причина беше не достатъчно качествено съдържание искам да попитам тъй като сайта вече прави доста посещения ако сменя домейна на сайта дали гоогле ще го прейндексира и дали ще има някакъв проблем с прейндексирането ако си редиректна стария домейн към новия с редирект 301 в htacess ?
 
От: Проблем със сайт махнат от индекса на Гоогле

НЯМА сайт деиндексиран поради некачествено съдържание.
Имаш предвид декласиран? Връща ли търсачката поне един резултат от търсене с параметри site:xxxx.com - ако да, сайтът не е деиндексиран..
И как прави доста посещения в тази ситуация?
Ако е деиндексиран причината може да бъде: репорт за крадено съдържание; репорт за наличие на зловреден код; уличаване в агресивен СПАМ и други ГРУБИ блекхет методи;
Последното, което трябва да правиш в такъв случай е 301 редирект - ще ти гръмне веднага и новия домейн.
 
От: Проблем със сайт махнат от индекса на Гоогле

мерси снощи получих съобщение от гоогле че са премахнали ръчното наказание :)
Връща много резултати над 100 000 сега след като са махнали наказанието трябва пак да се боря за топ 10 :)
 
От: Проблем със сайт махнат от индекса на Гоогле

Здравейте, имам сайт който гоогле не иска да го отваря и ме препраща към други сайтове. Сайта е радистрой.ком ако някой може да ми помогне.
Предварително благодаря.
 
От: От: Проблем със сайт махнат от индекса на Гоогле

Сайта е на латиница не ми позволява да го напиша.
 
От: Проблем със сайт махнат от индекса на Гоогле

Нещо му има на този сайт, но на първо време разкарай виагра линковете.
 
От: Проблем със сайт махнат от индекса на Гоогле

Нещо му има на този сайт, но на първо време разкарай виагра линковете.



Ок но, как да ги премахна не разбирам много.
 
От: Проблем със сайт махнат от индекса на Гоогле

Хакнали са ти сайта - това е.
 
От: Проблем със сайт махнат от индекса на Гоогле

Намереи човек да ти оправи сайта.

само - трудна работа, утре пак ще е същото..
 
От: От: Проблем със сайт махнат от индекса на Гоогле

Намереи човек да ти оправи сайта.

само - трудна работа, утре пак ще е същото..


Имам един приятел който разбира, само че не знае от къде, ако кажете къде точно може да е вируса или нещо такова.
 
От: От: От: Проблем със сайт махнат от индекса на Гоогле

Ами като е заразен защо от всички други места се отваря само от гоогле не иска.
 
От: От: От: Проблем със сайт махнат от индекса на Гоогле

Имам един приятел който разбира, само че не знае от къде, ако кажете къде точно може да е вируса или нещо такова.
Ами сканирай за Malware или нещо такова, или пиши на съпорта на хостинга да бутнат едно рамо. Ако не си на куче марка хостинг, би трябвало да ти съдействат.
 
От: От: От: Проблем със сайт махнат от индекса на Гоогле

Ами сканирай за Malware или нещо такова, или пиши на съпорта на хостинга да бутнат едно рамо. Ако не си на куче марка хостинг, би трябвало да ти съдействат.

stranicata na ввв. radistroi .ком se zarejda bez nikakvi problemi kato se napishe imeto v browser ili bade namerena prez tarsachki.

Ako se nameri prez google.com i se klickne ot linka na google, preprashta kam drugi saitove. Ne moga da pusna link

Avast saobshtava che tova e virus....


Kak moje da se reshi tozi problem ?
 
От: Проблем със сайт махнат от индекса на Гоогле

виж какви линкове е индексирал Google и пробвай да отвориш абсолютно същите директно през браузъра. В Webmaster Tools имаш отчет за намерен Malware - като оправиш проблема цъкни на необходимите места за да уведомиш Google. Също така не забравяй, че може не само сайта ти да е заразен, но и локалният ти компютър (и за това да получаваш странни резултати, които други не получават)
 

Горе