Проблем с "Какво Ново"

Elinos

New Member
Въобразявам ли си или вчера имаше бутон "Маркирай като прочетени" някъде над постовете когато разглеждаш "Какво Ново?"?
Сега след като ги маркирам през менюто като "прочетени" ми излизат вече маркираните под следното съобщение "The threads below have not been updated since your last visit or since forums have been marked read. "

Все си мисля че вчера го нямаше това или аз не съм го срещал?
 
От: Проблем с "Какво Ново"

Mark forums read вече е във forum actions, което лично на мен адски не ми допада и ще се радвам, ако "маркирай като прочетени" си излезе пак като самостоятелен бутон, а не е суб. Използвам най-много New posts и Mark... и някак си е тегаво да диря маркирането из разни падащи менюта.
 
От: Проблем с "Какво Ново"

И аз съм като eLast. И аз бих желал да се върне бутона за маркиране на прочетени :)
 
От: Проблем с "Какво Ново"

На мен ми допада повече както е в момента. Преди ме дразнеше като го натисна без да искам и всичките ми теми заминаваха. :twisted:
 
От: Проблем с "Какво Ново"

Явно няма да се върне стария вариант за маркиране и показване на непрочетените мнения :(
Ще видим какво може да се направи, но реално да си кажа истината, това е от новия ъпдейт. Все пак уж го правят, заради подобренията. Ще се включи и другия админ, че е по техникъл за тези неща. ;)
 
Разликата е в линка. Който иска старият вариант на "Какво ново", може да си букмаркне следния адрес:
Код:
http://www.predpriemach.com/search.php?do=[B]getnew[/B]&contenttype=vBForum_Post
Новият е такъв:
Код:
http://www.predpriemach.com/search.php?do=[B]getdaily[/B]&contenttype=vBForum_Post
 
От: Проблем с "Какво Ново"

Ако може и "Маркирай като прочетени" да се пипне ще е пушка работата.
 
Разликата е в линка. Който иска старият вариант на "Какво ново", може да си букмаркне следния адрес:
Код:
http://www.predpriemach.com/search.php?do=[B]getnew[/B]&contenttype=vBForum_Post
Новият е такъв:
Код:
http://www.predpriemach.com/search.php?do=[B]getdaily[/B]&contenttype=vBForum_Post

първия стар код го има първо като малко линкче New Posts във втория ред на навбара :)
 
Re: От: Проблем с "Какво Ново"

По принцип знам за маркирай като прочетени ама решението ме поставя в морална дилема от една страна тези който не им се чете повече правят един клик повече върху менюто Forum Actions за да цъкнат да маркират темите като прочетени .... от друга страна на тези който им се четат теми като е само сингъл клик и го нацелят и им става неудобно да четат нататък ... затова е сложно за кои да го направя по удобно :)
 
От: Проблем с "Какво Ново"

New Posts
Private Messages
FAQ
Calendar
Community
Forum Actions
Quick Links

7 бутона. Ако "маркирай" се сложи на опашката най-отзадзе едва ли ще има проблем. А ако някой от цял ред линкове винаги по погрешка буха последния... то в такъв случай считам за редно, че всеки индивидуално ще трябва да се преборва с проблема бил той тик или разсеяност.
Аз обичам да съм си на чисто, а не да ми се трупат по 1000 страници теми за четене. И като влизам през половин - 1 час става досадно все да се целя в подменю. Вярвам, че и при по-редовните съфорумници е така.
 
От: Проблем с "Какво Ново"

New Posts

7 бутона. Ако "маркирай" се сложи на опашката най-отзадзе едва ли ще има проблем. А ако някой от цял ред линкове винаги по погрешка буха последния... то в такъв случай считам за редно, че всеки индивидуално ще трябва да се преборва с проблема бил той тик или разсеяност.
Аз обичам да съм си на чисто, а не да ми се трупат по 1000 страници теми за четене. И като влизам през половин - 1 час става досадно все да се целя в подменю. Вярвам, че и при по-редовните съфорумници е така.

Поздравления, любимия ти бутон пак се появи.
 
върнах менюто на дефултни настройки само промених да не е активити стриима така са го замислили от вбюлетин :| беше се получило така защото ги бях преподреждал при предната версия...
 
От: Проблем с "Какво Ново"

Поздравления, любимия ти бутон пак се появи.

Трябва да се чувствам гузно ли?


Untitled.jpg

Поздравления за теб - бутонът "ми" не се появи.
 
От: Проблем с "Какво Ново"

Трябва да се чувствам гузно ли?

Ти би трябвало да се радваш, а аз да внимавам кое от двете натискам.
 
От: Проблем с "Какво Ново"

Аз си кликам на "New posts" което е далеч, далеч от "маркирай".


ПП - благодарско coolice за реакцията!
 
От: Проблем с "Какво Ново"

Даже не знам каква е разликата между "New posts" и "Какво ново" понеже ползвам само последното.
 
От: Проблем с "Какво Ново"

А аз пък винаги съм ползвал Новите постове. Дори не бях обръщал внимание на "какво ново". Строго тунелно зрение :)
 

Горе