Проблем с афф. програма

От: Проблем с афф. програма

Как така да се откажеш? Да си изтриеш акаунта там ли? Пишеш да администратора й, но не виждам защо трябва, просто не ги промотираш, а като се сетиш за тях някой ден, си имаш акаунт. Аз имам така над 100 акаунта, сигурно на някои места са ме изтрили, но факт е, че ако започна да им пиша, много време ще мие това. А и ако имам подходящ сайт се сещам за някоя от списъка. Удобно е. ;)
 
От: Проблем с афф. програма

А могат ли да използват личните ми дани??? Защото това ме притеснява. :(
 
От: Проблем с афф. програма

А могат ли да използват личните ми дани??? Защото това ме притеснява. :(
Не съм чувал за такава практика, както и предполагам нямат ЕГН-то ти, както и едвали си ти имат и подписа. Не знам как могат да ги използват, а и какъв ще им е келипира от това.

Може да влезеш и да си ги смениш, ако това те претиснява, и това е опция. Но не мисля, че има за какво да се притесняват, ако искаш все пак виж там какво пише в адримънта им, който си приел при регистрацията на акаунта. Успехи. ;)
 
От: От: Проблем с афф. програма

Не съм чувал за такава практика, както и предполагам нямат ЕГН-то ти, както и едвали си ти имат и подписа. Не знам как могат да ги използват, а и какъв ще им е келипира от това.

Може да влезеш и да си ги смениш, ако това те претиснява, и това е опция. Но не мисля, че има за какво да се притесняват, ако искаш все пак виж там какво пише в адримънта им, който си приел при регистрацията на акаунта. Успехи. ;)

Мерси за помоща. Сигорно ще смена само адреса и тва ще е :) Щото не съм много навътре в нещата още.
 
От: Проблем с афф. програма

Личните ти данни се развяват свободно в Интернет, ако си регистрираш домейн (без да ползваш "whois privacy") или си регистрираш фирма в България.

Ако не вярваш влез в сайта на търговския регистър и си избери произволно някоя фирма (може и да намериш предварително избрана - системата поддържа търсене по име на фирма и БУЛСТАТ). Достъпни са личните данни на собствениците на фирмата - трите имена, адресна регистрация, ЕГН, номер на документ за самоличност (лична карта), къде е издаден документът за самоличност, дата на валидност на документа за самоличност, как изглежда подписа на лицето и т.н. За сега снимка от личната карта не се публикува (то май това е единствената информация от личната карта, която не се показва).
 
От: Проблем с афф. програма

Това с търговския регистър е голяма глупост наистина, незнам тия хора къде блеят...
 
От: Проблем с афф. програма

Законодателят така е решил. По този начин се надяват да намалеят някои измами - например всеки може да провери дали наистина дадената фирма, с която сключва договор, е собственост на лицето, което подписва договора.
 
От: Проблем с афф. програма

Ам още 1 въпрос тамън сме подхванали тази тема. А държавата зима ли някакъж % от парите които получаваме.:?::?::?::?::?:
 
Последно редактирано:
От: Проблем с афф. програма

За да ги вземе трябва да и ги дадеш. А за да и ги дадеш трябва да знаеш как. За да знаеш как трябва да платиш на някой за консултация - вж. Google: счетоводни услуги.

Ако не дадеш - може да си ги вземе - това е по-проблемно (не ти трябва да знаеш как) и даже може да се наложи да полежиш малко в затвора.

Ако се занимаваш с нещо с цел печалба, но нямаш печалба (напр. регнал си се в някоя аф. програма, обаче не изкарваш пари) - пак дължиш пари на държавата (ако междувременно работиш на трудов договор може да ти се размине плащането на допълнителни данъци и осигуровки, но ако не се осигуряваш на друго основание си длъжен да се регистрираш като самоосигуряващ се и да плащаш осигуровки и данъци, дори и при нулеви приходи). Ако си безработен - плащаш само 16.80 здравна осигуровка. Единствения вариант да не дължиш нищо е да ти изплащат помощи за безработица - тогава здравната вноска не я дължиш ти (за да си заслужил това право трябва да си работил/плащал на държавата някакъв период от време - т.е. ти си платил предварително тези пари, които ти дават като помощи).

Ти си роб на държавата за цял живот и нямаш право да се освободиш - българското гражданство не може да ти се отнеме (независимо дали го искаш или не) - пише го в Конституцията.

P.S. За информацията не давам никакви гаранции - четеш какво пиша в този форум на свой риск.
 
Последно редактирано:

Горе