Проблем с дебитна карта и пейпал

Vladislaw

Active Member
This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.

Това ми излиза, когато въведа Card number и Security code на дебитната ми карта.
Някви идеи?
 
От: Проблем с дебитна карта и пейпал

Добре ще им звънна!
Благодаря.

Мисля, че самата банка не позволява, превеждането на пари по каратата, от други места, задължително трябва с тях да се свържеш, иначе няма да стане.
 
От: Проблем с дебитна карта и пейпал

Мен ми е давало същото съобщение за плащане в един руски сайт (картата ми е от друга банка), отидох до банката - казаха ми, че ако сбъркам веднъж 3d кода или ако не го приеме, то мога да опитам чак след 24 часа от "грешния" опит за същия сайт...
 
От: Проблем с дебитна карта и пейпал

И аз имам същия проблем и ми изписва същото за пейпал. Картата ми е на ДСК.
 
От: Проблем с дебитна карта и пейпал

ДСК много съксват в отношение за интернет разплащания. На един познат му помагах при регистрациите му в ебей, пейпал и един сайт за коли втора употреба. Познайте в кой от сайтовете му прие "международната кредитна карта от ДСК" при положение, че лимита на картата му беше около 30хилки. Даже от ДСК го изкараха него виновен, че нещо не въвеждал както трябва (аз въвеждах данните от картата и няма начин да съм сбъркал). В момента покрай Диабло3 се наложи да помагам на друг приятел с карта от Уникредит. И неговата не я прие пейпал (има си пари вътре, всичко ужким наред ама не я приема).
 
От: Проблем с дебитна карта и пейпал

Уникредит - когато се махах от тях, бяха започнали да предлагат някаква нова услуга - издават допълнителна карта само за интернет разплащания. Главната/Нормалната не става.

Двете карти са на една сметка - едната от които е само за онлайн ползване.
 
Re: От: Проблем с дебитна карта и пейпал

Уникредит - когато се махах от тях, бяха започнали да предлагат някаква нова услуга - издават допълнителна карта само за интернет разплащания. Главната/Нормалната не става.

Двете карти са на една сметка - едната от които е само за онлайн ползване.
Те в момента силно промотират мобилните си разплащания през сайта си. Ако сте забелязали билбордовете и рекламите по сайтовете. Дано да успеят да си съпортнат сървиса. ;)
 
От: Re: От: Проблем с дебитна карта и пейпал

Те в момента силно промотират мобилните си разплащания през сайта си. Ако сте забелязали билбордовете и рекламите по сайтовете. Дано да успеят да си съпортнат сървиса. ;)

Ще успеят. За това банкиране се плаща всеки месец. Отделно наскоро някой беше пуснал фишинг за логин детайли на уникредит. Доста изгърмяха, че и по новините ги изтипосаха как се оправдават, че те нямат вина. Ми като си плащаш за онлайн банкиране да им бяхте дали и по един електронен подпис, за да е сигурно кой е наредил превода.
 
Re: От: Re: От: Проблем с дебитна карта и пейпал

Ще успеят. За това банкиране се плаща всеки месец. Отделно наскоро някой беше пуснал фишинг за логин детайли на уникредит. Доста изгърмяха, че и по новините ги изтипосаха как се оправдават, че те нямат вина. Ми като си плащаш за онлайн банкиране да им бяхте дали и по един електронен подпис, за да е сигурно кой е наредил превода.
Щом една услуга има скамарски еквивалент, значи е достигнала добра популярност. Това е нещо като сигнал за това.

Сега се сещам, че и в мрежата изтече нещо такова и реално те бяха излезли с позиция, но не си спомням много добре. Само знам, че беше подмамило и стигнало до не малко хора.
 
От: Проблем с дебитна карта и пейпал

Здравейте!
Като новак във форума, се извиниавам, ако личи невежество и неориентираност! Надявам се на разбиране и снизходителност. Срещнах доста компетентни отговори и реших, че тук ще си изясня въпрос свързан с пейпал разплащане.
Към дебитна сметка в US $ в наша банка, имам и дебитна карта, регистрирана към пейпал. Сега картата е в мои близки в чужбина. Въпросът е: ако тези мои близки внесат чрез пейпал в картата, сума в долари, дали аз тук в БГ ще мога да ги тегля от сметката си?
Предварително благодаря, ако някой реши да помогне, дори с подигравателен тон, със сърказъм, с усмивка...за мен е по-важна компетентността, а не формата!
P.S. ...инспекторите в банката са на различни становища.
 
От: Проблем с дебитна карта и пейпал

Здравейте!
Като новак във форума, се извиниавам, ако личи невежество и неориентираност! Надявам се на разбиране и снизходителност. Срещнах доста компетентни отговори и реших, че тук ще си изясня въпрос свързан с пейпал разплащане.
Към дебитна сметка в US $ в наша банка, имам и дебитна карта, регистрирана към пейпал. Сега картата е в мои близки в чужбина. Въпросът е: ако тези мои близки внесат чрез пейпал в картата, сума в долари, дали аз тук в БГ ще мога да ги тегля от сметката си?
Предварително благодаря, ако някой реши да помогне, дори с подигравателен тон, със сърказъм, с усмивка...за мен е по-важна компетентността, а не формата!
P.S. ...инспекторите в банката са на различни становища.

Картата в коя банка е ? В някои банки картовите сметки могат да се използват само чрез пластина (Дебитна карта) в други банки сметката е и разплащателна и може да се тегли и от каса.
 
От: Проблем с дебитна карта и пейпал

Благодаря, soyo!
Картата е viza electron от ПИБ.
 
От: Проблем с дебитна карта и пейпал

Благодаря, soyo!
Картата е viza electron от ПИБ.
За ПИБ не знам , не съм ги полазвал от години.
Така или иначе ти можеш да си изкараш още една дебитна карта към същата сметка и да теглиш от нея ако има пари.
 
От: Проблем с дебитна карта и пейпал

За ПИБ не знам , не съм ги полазвал от години.
Така или иначе ти можеш да си изкараш още една дебитна карта към същата сметка и да теглиш от нея ако има пари.


Отново благодаря!

Въртеше се в главата ми такъв вариант и сеге се затвърди. Утре съм в банката да заявя издаването на втора карта. Надявам се в пейпал да няма проблем от факта, че вече съм регистрирал първата. Впрочем, дали към един акаунт мога да регистрирам и втора карта!?...Май доста съм зле и все повече се оплитам в неизяснени неща. Помагаите!
 

Горе