Проблем с добавяне на дебитна карта в Pay Pal !

От: Проблем с добавяне на дебитна карта в Pay Pal !

Благодаря за съвета! Поздрави
 
От: Проблем с добавяне на дебитна карта в Pay Pal !

Понеже тук се говори за Пощенска Банка, преди малко ми звъни един френд да ме предупреди, че банката щяла да фалира или нещо такова. От една страна ми звучи странно, но пък от друга страна нали е гръцка... http://news.ibox.bg/news/id_1081989865 :)
 
От: Проблем с добавяне на дебитна карта в Pay Pal !

Понеже тук се говори за Пощенска Банка, преди малко ми звъни един френд да ме предупреди, че банката щяла да фалира или нещо такова. От една страна ми звучи странно, но пък от друга страна нали е гръцка... http://news.ibox.bg/news/id_1081989865 :)

Aйдее... почна се пак :D Банкова паника 2.0
 
От: Проблем с добавяне на дебитна карта в Pay Pal !

Избягвайте да пишете думи, които започват с "ф" в едно изречение с думи, които започват с "б".
 
От: Проблем с добавяне на дебитна карта в Pay Pal !

Избягвайте да пишете думи, които започват с "ф" в едно изречение с думи, които започват с "б".

Mдааа, Фнимавайте, българи! :)

Депутати подкрепиха на комисия затвора за клевета срещу банки

"Чл. 252а. (1) Който разпространява заблуждаваща или невярна информация или други сведения за банка или финансова институция, които могат да доведат до всяване на смут и страх в населението се наказва с лишаване от свобода от две до пет години.
(2) Когато с дейността по ал. 1 са причинени другиму значителни вреди или са получени значителни неправомерни доходи, наказанието е лишаване от свобода от пет до десет години и глоба от пет до десет хиляди лева."
 
От: Проблем с добавяне на дебитна карта в Pay Pal !

Ако "б" иска да се предпази от "ф" причинен от опашки, що просто не ограничи възможността за издърпване на "п" докато на хората не им мине мерака. Вместо да се правят непосилни опити за ограничаване на свободата на словото във време в което думата "viral" не изненадва никой, могат просто да си гласуват за една такава защитна мярка и готово. Аз ли да ги уча сега :)
 
От: Проблем с добавяне на дебитна карта в Pay Pal !

Впрочем с агремана за Иск в прокуратурата подейства, върнаха парите, но на другия ден закриха акаунта :)
 
От: Проблем с добавяне на дебитна карта в Pay Pal !

Като гледам,колко мизерии създават тия от Пейпал май ми е по-добре без акаунт без това никога не съм ги харесвал :D
 
От: Проблем с добавяне на дебитна карта в Pay Pal !

Никога повече pay pal
 
От: Проблем с добавяне на дебитна карта в Pay Pal !

Впрочем с агремана за Иск в прокуратурата подейства, върнаха парите, но на другия ден закриха акаунта :)

Какво е това "агремана"?
 
От: Проблем с добавяне на дебитна карта в Pay Pal !

Предупреждение за действие
 
От: Проблем с добавяне на дебитна карта в Pay Pal !

Здравейте отново.
Искарах си Visa Electron на фибанк (първа инвестиционна банка) въведох номер-а и ми изписа това:
The bank that issued your card didn't approve this transaction. Please contact the card issuer's customer service department if you have any questions. Or you can add a different card now to continue.

Тия не спряха с простащините а имам 300 евра в акаунта идеи,как да ги взема? ПФфффффффф
 
От: Проблем с добавяне на дебитна карта в Pay Pal !

И след като си иЗкара тая карта, барим вкара ли в нея поне 5 лв., за да бъде успешно верифицирана? Ако си и пак не е станало, действаш с поддръжката.

*2265 и PP phones.
 
От: Проблем с добавяне на дебитна карта в Pay Pal !

Здравейте отново.
Искарах си Visa Electron на фибанк (първа инвестиционна банка) въведох номер-а и ми изписа това:
The bank that issued your card didn't approve this transaction. Please contact the card issuer's customer service department if you have any questions. Or you can add a different card now to continue.

Тия не спряха с простащините а имам 300 евра в акаунта идеи,как да ги взема? ПФфффффффф

Картата активирана ли? Кога е взета и кога е опитано да се регистрира на уебсайта?
 
От: От: Проблем с добавяне на дебитна карта в Pay Pal !

И след като си иЗкара тая карта, барим вкара ли в нея поне 5 лв., за да бъде успешно верифицирана? Ако си и пак не е станало, действаш с поддръжката.

*2265 и PP phones.

Вкарай някой лев или намери някой да ти ги обмени тия 300 евро.
 
От: Проблем с добавяне на дебитна карта в Pay Pal !

Вкарал съм повече от 5 лева и е активирана от достатъчно време просто тия не спряха да се гъбаркат.... Звъня в банката не вдигат (както винаги) ще отида в понеделник на място да видим проблема,ако не ще търся някой да му ги метна на негов акаунт за да мога да ги осребря.
 
От: Проблем с добавяне на дебитна карта в Pay Pal !

Аз работя от 10 години с Fibank и досега не съм имал проблем с рег на картите в PayPal. Активирал ли си online банкирането?
 
От: Проблем с добавяне на дебитна карта в Pay Pal !

Аз работя от 10 години с Fibank и досега не съм имал проблем с рег на картите в PayPal. Активирал ли си online банкирането?

Да още в банката и после в нас си активирах смених пароли едно др всичко , както трябва да е. Пише ми ,че банката не разрешавала сделката каквото и да значи..... в понеделник ще разбера...
 
От: Проблем с добавяне на дебитна карта в Pay Pal !

Здраейте оново,знам че вече ставам банален,но.....
Сега оправих предишните проблеми но изникна нов.
При въвеждането на 4 цифри за потвърждение от картата не ги приемаше или аз ги бърках в случая въведох всички,които ги имаше и пак не прие,след което след няколко грешни въвеждания ми изписа,че са ми блокирали картата и сега трябва да пращам някви документи....
Някой имал ли е този проблем....?

You have reached the limit of attempts allowed to confirm your card. If you'd still like to use this disabled card with PayPal, we need you to send us some documents.
Please upload the following documents:

A valid photo ID (front/back copy)
A recent card statement showing the last four digits of the card, your billing address and your full name as registered on your PayPal account

The documents uploaded should be in English or translated into English and certified by a government agency. We'll contact you within 7-10 business days to complete the procedure. If you have any problems uploading the file, please contact our Customer Support for help.
 
От: Проблем с добавяне на дебитна карта в Pay Pal !

Съвсем ясно ти е излязал надпис КОЙ точно номер трябва да въведеш и КЪДЕ ТОЧНО се намира той, пример. Идея си нямам как е възможно да въведеш целия номер при положение, че пред очите ти хората са написали sample guide. Ако и изобщо си знаел къде да го търсиш този код, де.

Айде сега нова карта, ново чакане, докато дойде, ново зареждане на средства в нея, ново чакане за дойде PP Expuse Code-ът на е-банкиране (или взето от касиер, но предвид, че днес е неделя, едва ли си ходил на касиер, след като не работят, за изваждане на разпечатка с извлечения, където да виси осчетоводената транзакция, така че залагам, че щом си тръгнал да въвеждаш Expuse кодът, то значи 99,99% вероятност, че си на е-банкиране и 0,01% вероятност, че си се обадил на касиерка/оператор с изискването на кодът). Т.е. изключвам възможността да си въвеждаш просто някакъв си 4-цифрен код, бил той отпред или отзад на самата карта. Изключвам това, тък като за 6-7г. никога не съм виждал такъв случай никъде, колкото и новак да е бил дадения човек с компютър от вчера и с изучаване на EN от месец.

Разбира се, ако не ти се вади нова карта, сканираш ЛК както са написали в скобите кои страни, както и recent card statement-а, взет от е-банкирането, където да се виждат гореупоменатите на EN данни. Ако това ти се струва сложно и не искаш да даваш ЛК, то се връщаме на вариантът с нова карта, и след има-няма 2 седмици като ти дойде тя, и след още 3-4 дни като въдедеш кодът и ти дойде на statement-а, да го въведеш вече коректния, долу-горе някъде 20 дни, считано от днес.
 

Горе