Проблем с добавяне на дебитна карта в Pay Pal !

От: Проблем с добавяне на дебитна карта в Pay Pal !

Само сканирането и изпращането не са достатъчни:

The documents uploaded should be in English or translated into English and certified by a government agency.

Нотариусът "government agency" ли е? Май не. Тоест няма начин да бъдат "certified" тези документи преди да ги качиш.
 
От: Проблем с добавяне на дебитна карта в Pay Pal !

Ясно, приятно четене. Изнамери си някоя по центъра на твоя град, питай дали има „договор с Консулски отдел на Министерството на външните работи за извършване на лицензирани преводи и легализация на документи“, ако има – действаш с нея.

Весело става…
 
От: Проблем с добавяне на дебитна карта в Pay Pal !

@¦•••SHERIFA•••¦ ти направо ги съсипа хаха :D

@webmast367 просто си преснеми ЛК тя е на бълг/англ, от банката вземи извлечение на англ, и да е на бг мисля, че няма да има проблем - пробвал съм става, друг е въпроса дали ще се заядат за това
 
От: Проблем с добавяне на дебитна карта в Pay Pal !

Обаче преводачите нали не са "government agency" (колкото и да са лицензирани)?

По-просто ще излезе просто да си извади нова карта. Има възможност да си извади нова карта веднага, без чакане (виртуална карта, например от ЦКБ/ePay.bg), с която да си верифицира акаунта.

Обаче виртуалните карти на ЦКБ/ePay имат 1% такса когато се получават пари по картата (както и пластмасовите карти на повечето банки). Май имаше банки с нула процента такса, не съм сигурен дали още има такива.

Получаване на refund по кредитни карти 1%

http://virtualcard.ccbank.bg/index.php?m=851&lang=1
 
От: Проблем с добавяне на дебитна карта в Pay Pal !

С 0 си има и то на 2 банки (при първата виртуални във валута могат да се имат САМО, ако master/първата сметка е отворена в съответната валута, тъй като ако тя е в BGN, а 2-рата сметка в др. валута, то виртуални не могат да бъдат изкарани към non-master/непърва сметка). Ако се пусне експресно издаване (на карта) + SMS известяването (временно), то и картата ще дойде по-бързо (но пък ще плати повече за нея), и извлечението ще дойде като SMS веднага след charge-ът (поне 5 лв. вкарани, ест.). И не на последно място… онея по-горе #44 не предлагат валута, различна от BGN, която за боравене с транзакции, involve-ващи EUR/GBP/USD… ще е кофти. Винаги си е по-добре било откриване на сметка във валутата, която ще се ползва в поне 90% от транзакциите, а не в 10% или 0% от тях, и след това linked към нея карта.

Общо взето, както винаги, трябва първо първоначално четене повечко (изядени sitemaps на банките, а НЕ очакване касиерките да разясняват, що за кофти логика, не знам), а не обратното – „дай тръгвам офлайн да се вадя карта и съм готов“. Е, готов, ама… вижда се какви ситуации се получават.
 
От: Проблем с добавяне на дебитна карта в Pay Pal !

Сумата ми вече се покачи на 488 евро,като се има предвид,че харчих малко преди да ми забранят и това докато не потвърдя акаунта.....
Пратих им снимки на лични карти,дебитни карти от двете страни полза никаква писаха ми някакви глупости и до там и не е потвърден акаунта а чакам вече седмици ......... В случая нито мога да си изтегля парите,нито мога да ги пратя на друг,което ме дразни щото това са си около 950 лева......

Предлагам възнаграждение от 50 лева за някой запознат със случая ми подробно да се заеме да ми помогне да изтегля скапаната сума след като потвърдя някак картата си! Мисля,че сумата е добра имайки предвид,че се нуждая просто от съвети и напътствия не съм се занимавал до ся с тия шибаняци и нямам грам нерви а и честно да си кажем незнам какво трябва да направя! Вместо да ме съдите помогнете и грабнете 50 точки Бързи и лесни пари :D Поздрави
 
От: Проблем с добавяне на дебитна карта в Pay Pal !

Прати снимка от екрана да погледна, наскоро реших такъв подобен проблем
 
От: Проблем с добавяне на дебитна карта в Pay Pal !

Прати снимка от екрана да погледна, наскоро реших такъв подобен проблем

Пише това:
You have reached the limit of attempts allowed to confirm your card. If you'd still like to use this disabled card with PayPal, we need you to send us some documents.
Please upload the following documents:

A valid photo ID (front/back copy)
A recent card statement showing the last four digits of the card, your billing address and your full name as registered on your PayPal account

The documents uploaded should be in English or translated into English and certified by a government agency. We'll contact you within 7-10 business days to complete the procedure. If you have any problems uploading the file, please contact our Customer Support for help.

И има тикче да кача файл и това е... Пробвах със снимки от лична карта и дебитна карта курец...
 
От: Проблем с добавяне на дебитна карта в Pay Pal !

Прати снимка от екрана да погледна, наскоро реших такъв подобен проблем

f1965d92fcb1e3d2.jpg

7a4f14848bb0a29c.jpg
 
От: Проблем с добавяне на дебитна карта в Pay Pal !

И кое от написаното не го разбра>?
 
От: Проблем с добавяне на дебитна карта в Pay Pal !

За да не се вкарваш в тези филми опитай следното:

Звънни в банката и си заяви нова пластика на картата (съответно ще е с нов номер).До 5 раб. дни ще ти е готова. Нищо друго няма да се промени (сметка, имена и .т.н). Вече с новата активирана карта/пластика пробвай пак регистрация в Пейпал :)
 
От: Проблем с добавяне на дебитна карта в Pay Pal !

Изпитано решение: Връщаш парите на подателя и го молиш да ги преведе като подарък на някой твой познат с pay pal, и който няма такива проблеми. Иначе от pay pal ще те влачат месеци.....
 
От: Проблем с добавяне на дебитна карта в Pay Pal !

Още по-изпитано решение: не ползваш PayPal. Няма PayPal - няма проблем.
 
От: Проблем с добавяне на дебитна карта в Pay Pal !

Идеалното решение!
 

Горе