Проблем с конкуренцията и преоптимизация

snux

Well-Known Member
Покрай фурора с МНС направих един и се ранкна в топ 5 от ряз. Сайта го споделих с няколко колеги от тук. Всичко точно, но преди 2 дни гледам на мойта позиция друг МНС същото ЕМД, само че с .org има и прайвъси. Моя сайт изчезна безследно от серп-а. Най-вероятно имам набити яко линкове и са ме преоптимизирали. Някакви идеи за проверка и как да се върна отново?
 
Моят съвет - зарежи го. Пробвал съм, толкова мъчно се връща и толкова време отнема, че за подобен род сайт няма смисъл да се прави.

И това колко пъти съм го повтарял - НЕ СИ ПОКАЗВАЙТЕ САЙТОВЕТЕ ПУБЛИЧНО! Пак добре, че някой не те е нацъкал по рекламите.
 
От: Проблем с конкуренцията и преоптимизация

Няма как да съм сигурен дали е преоптимизиран. Ще изчакам малко да видя ако се появвят линкове към него е ясна работата. Може един ответен удар да пусна ако се разбере, че са ме бластнали.

ПП вчера му поръчах един малко линкове от БМ, с надеждата да го повдигнат малко.
 
Re: От: Проблем с конкуренцията и преоптимизация

Няма как да съм сигурен дали е преоптимизиран. Ще изчакам малко да видя ако се появвят линкове към него е ясна работата. Може един ответен удар да пусна ако се разбере, че са ме бластнали.

Може и да денси, зависи колко е нов сайта.
 
От: Проблем с конкуренцията и преоптимизация

На около 3 седмици, директно се появи на 5 позиция, без линкове. Дано да е денс, че му пуснах малко директории, социалки и форумни профили.
 
От: Проблем с конкуренцията и преоптимизация

Ти страшно добри линкове си му пуснал, какво очакваш :p
 
От: Проблем с конкуренцията и преоптимизация

Ти страшно добри линкове си му пуснал, какво очакваш :p

Тези линкове сега ги пуснах след като изпадна, с надеждата да дръпне малко нагоре и да си върне някоя позиция. Ти какво предлагаш?
 
От: Проблем с конкуренцията и преоптимизация

A преди какви линкове си пускал
 
От: Проблем с конкуренцията и преоптимизация

е значи е било денс, не си баннат.
 
От: Проблем с конкуренцията и преоптимизация

Сега на мойта позиция същият домейн само където е org. МНС е сайта и не знам дали си заслужва за 1к месечни да се мъча да го връщам.
 

Горе