Проблем с новата версия (3.5) на Wordpress

Здрвейте,

Ъпдейтнах до версия 3.5 и всичко изглеждаше ОК с изключение на заглавията в статиите, но това го оправиха разработчиците на темата, която ползвам. След като оправих това, реших да прегледам какво се случва с платформата след ъпдейта. Медеия либрари-то не работи изобщо (дава ми "Error", когато се опитам да кача файл) и когато се опитам да променя някаква настройка по платформата или на някой плъгин, също получавам Erorr.


Само при мен ли е така или си има проблемчета ?
 
От: Проблем с новата версия (3.5) на Wordpress

Ок vladinc

Значи, ще търся проблема при мен :)
 
От: Проблем с новата версия (3.5) на Wordpress

В съпорт форума на Wordpress има оплаквания като моето. Един потребител е дал работещо решение, но ще изчакам още малко, ако може някой от екипа на платформата да го потвърди :)
 
От: Проблем с новата версия (3.5) на Wordpress

Ако бързаш можеш да ги питаш и в IRC стаята на Wordperss във Freenode. Принципно там почти винаги има някой от developer-ите онлайн. Аз така си решавам проблемите вместо да чакам форуми :beer:
 
От: Проблем с новата версия (3.5) на Wordpress

Ако бързаш можеш да ги питаш и в IRC стаята на Wordperss във Freenode. Принципно там почти винаги има някой от developer-ите онлайн. Аз така си решавам проблемите вместо да чакам форуми :beer:
Кои са тия девелопери дето имат толкова свободно време да се занимават с end user's bullshit?
Имена?

Стандартното в тая и всички останали подобни ситуации:
Провери дали не е някой плъгин (най-вероятно е) като ги изключиш всичките и ги включиш един по един.
Ако всичко е наред, мини на новата дефолтна тема и пробвай пак.
 
От: От: Проблем с новата версия (3.5) на Wordpress

Кои са тия девелопери дето имат толкова свободно време да се занимават с end user's bullshit?
Имена?

Код:
server -> irc.freenode.org
/join #wordpress

Занимават се, защото там понякога в реално време можеш да провериш даден бъг. Пусакаш pastebin лог и получаваш feedback за минути.

Не е имало въпрос, на който да не ми бъде даден отговор там. Кои са devs ще разбереш сам, не веднага разбира се. Но дори изграденото community там ще ти помогне в пъти по-бързо и професионално от българските форуми.

Почти всеки Open Source проект има community във Freenode.
 
От: Проблем с новата версия (3.5) на Wordpress

Пичове, оправих се :)

Не е бил проблема в плъгините или от моите къстъм неща по сайта, даже и не знам на какво се дължи, но му намерих решението. Споделям го, за да улесня някой със съшия проблем (оказа се че не съм само аз :) ) Нужно е да се добави следния ред - define('CONCATENATE_SCRIPTS', false ); във файла wp-config.php преди реда equire_once(ABSPATH . 'wp-settings.php'); ( Скриншот - http://i.imgur.com/iFQtD.png?1 )
 
От: Проблем с новата версия (3.5) на Wordpress

Пичове, оправих се :)

Не е бил проблема в плъгините или от моите къстъм неща по сайта, даже и не знам на какво се дължи, но му намерих решението. Споделям го, за да улесня някой със съшия проблем (оказа се че не съм само аз :) ) Нужно е да се добави следния ред - define('CONCATENATE_SCRIPTS', false ); във файла wp-config.php преди реда equire_once(ABSPATH . 'wp-settings.php'); ( Скриншот - http://i.imgur.com/iFQtD.png?1 )
Честит ти нов, по-бавен сайт.
 
От: Проблем с новата версия (3.5) на Wordpress

Доста хора се оплакват от проблеми с версия 3.5 .
Ъпгрейднах днес един от сайтовете и половината неща спряха да работят.
В последствие даунгрейднах до 3.4.2 и всичко е наред.
Ще изчакам да го пооправят и тогава ще му сменям версията.
 
От: Проблем с новата версия (3.5) на Wordpress

едит: дабъл пост.
 
Последно редактирано:
От: Проблем с новата версия (3.5) на Wordpress

Доста хора се оплакват от проблеми с версия 3.5 .
Ъпгрейднах днес един от сайтовете и половината неща спряха да работят.
В последствие даунгрейднах до 3.4.2 и всичко е наред.
Ще изчакам да го пооправят и тогава ще му сменям версията.
Кое да оправят?
Уордпреса си е наред (неска изтествах и ъпгрейднах една камара сайтове).

Може да чакате единствено някой да ви оправи прецаканите плъгини.
Или засраните скриптове дето сте копипейстнали нейде от широкия Интернет.. Там вече ще е мъка.
 
От: Проблем с новата версия (3.5) на Wordpress

Честит ти нов, по-бавен сайт.

Защо да е по-бавен ? Нали казваш че версията си е наред ?
 
От: Проблем с новата версия (3.5) на Wordpress

На мен ми изчезнаха всичките бутони при публикуване на пост- Визуалния редактор - мъртвило след обновяването...:(
Щях да пусна линк със снимка...но имало разни правила тук, дето ме ограничават...
 
От: Проблем с новата версия (3.5) на Wordpress

На мен ми изчезнаха всичките бутони при публикуване на пост- Визуалния редактор - мъртвило след обновяването...:(
Щях да пусна линк със снимка...но имало разни правила тук, дето ме ограничават...

Направи това, което съм написал и би трябвало да ти се оправят проблемите :)
 
От: Проблем с новата версия (3.5) на Wordpress

Направи това, което съм написал и би трябвало да ти се оправят проблемите :)

Същият ти е проблема?

Понеже не съм пипала до сега при кодовете...друг ми прави сайта и вече дори връзка изгубих с него...сама се спасявам до тука...
но ще опитам ...Благодаря!
 
От: Проблем с новата версия (3.5) на Wordpress

Как да даунграйдна до до 3.4.2 ? Че се прецака и моя сайт.
 

Горе