Проблем с плащане в GoDaddy

bobicha

New Member
При опит да закупя домейн ми изписва следното: "Unfortunately, we are unable to process your purchase using this form of payment. Please utilize another form of payment, or contact (480) 505-8855 for further assistance.". Пробвах с различни начини на плащане (както такива, които са работили до сега, така и нови) и все същото ми дава. Някой да има подобен проблем?
 
От: Проблем с плащане в GoDaddy

Ами то си пише. Не могат да обработят плащането. Те имат съпорт, звънкаш и питаш (или пишеш мейл).
 
От: Проблем с плащане в GoDaddy

Ясно ми е как се процедира :) Просто ми беше интересно дали и някой друг е имал подобен проблем.
 
От: Проблем с плащане в GoDaddy

Абе и на мен преди седмица не искаха да ми приемат плащането и ми вашедеше същото съобщение. Писах на съпорта, ама те докато отговорят, на другия ден като пробвах нямаше проблем. Пробвай да се логнеш непосредствено преди плащането или с друг промокод(дори и да ти показва, че е валиден).
 
От: Проблем с плащане в GoDaddy

Не ме разбра какво исках да кажа. Само те могат да ти обяснят защо точно не приемат плащането. Хората няма как да ти помогнат, защото е логично да имат подобен проблем по една или друга причина. Билинга им си работи нормално днес, поне за мен.
 
От: Проблем с плащане в GoDaddy

Разбрах те :) Благодаря и на двама ви за отговора.
 
От: Проблем с плащане в GoDaddy

Problem Solved! Както и очаквах. С друг код за отстъпка веднага сработи. Подозирам, че този с който опитвах е бил валиден само за територията на САЩ и Канада.
 
От: Проблем с плащане в GoDaddy

И аз пробвах код и ме таксува с цялата сума и се разправях 2 дена с тях и ми се правят на ощипани госпожици... два пъти 1 и също не казаха... много са свалили нивото.
 
От: Проблем с плащане в GoDaddy

Аз също имам проблем със заплащането в Годеди. Нареждам плащане през Пейпал и преди да финализирам сделката ми изписва следния надпис "Please complete all the required fields", а всички данни са попълнени правилно и не са променяни от доста време.Кодове не съм поставял никакви, сменях данните и пак не става.Ако някой има подобни проблеми и ги е разрешил, моля нека да сподели.

Поздрави
 
От: Проблем с плащане в GoDaddy

Подобен проблем при мен беше, че не бях сменил държава да е България, а по подразбиране е USA. О там бях написал в полето Postal Code - български пощенски код и съвсем нормално е да ми изпише същата грешка като твоята. Виж дали и при теб няма нещо подобно :)
 
От: Проблем с плащане в GoDaddy

Подобен проблем при мен беше, че не бях сменил държава да е България, а по подразбиране е USA. О там бях написал в полето Postal Code - български пощенски код и съвсем нормално е да ми изпише същата грешка като твоята. Виж дали и при теб няма нещо подобно :)

И при мен е така, но в менюто "Setings" , държавата и останалите данни са си зададени правилно.Преди да платя на билинг информацията ми изписва за държава "Unaited States", сменям я с България, нареждам плащане и преди да платя пак ми изписва "Unated States" и съответно ми дава неоторизирано плащане.Сега съм писал на съпорта да видим какво ще ми отговорят.
 
От: От: Проблем с плащане в GoDaddy

И при мен е така, но в менюто "Setings" , държавата и останалите данни са си зададени правилно.Преди да платя на билинг информацията ми изписва за държава "Unaited States", сменям я с България, нареждам плащане и преди да платя пак ми изписва "Unated States" и съответно ми дава неоторизирано плащане.Сега съм писал на съпорта да видим какво ще ми отговорят.

Може промоцията да е само за N. America, ако ползваш промокод, де.
 
От: Проблем с плащане в GoDaddy

Thank you for contacting Online Support. Our system has safeguards in place to ensure that payments processed through our site are authorized and valid. It appears that there is a mismatch between your current location and the expected location of the payment method you are attempting to use, which is causing your payment to be rejected. As such, we would like to attempt to process this purchase on your behalf. In order to do so, we will need the following information:

In order for us to properly look into this issue we will need to attempt to duplicate the order and the error that you are receiving. If the issue continues, please respond with the following information:

The items that you have in the cart that you are attempting to order.

Your confirmation that you authorize the charge shown in the cart (include the exact amount).

The last 4 digits of the payment method you are attempting to use (Adding and Updating the Credit Card Information for Your Account).

That you have read and agree to our Universal Terms of Service.

Auctions Membership Agreement

Please also include your account's 4 Digit Support PIN.


Once this information is provided we can attempt to place the order on your behalf. This will help to determine if any issues are present in the cart and where they may be coming from. Thank you for your cooperation.

Това ми отговориха от съпорта, но всъщност само фиксираха проблема с държавата и сега си изписва България а не "Unated States", както беше по рано.Ако някой има подобен проблем съветвам да пише час по скоро на съпорта им, за да си разреши проблема.
 
От: Проблем с плащане в GoDaddy

Защо продължавате да ползвате услугите на този доставчик? Да не би за първи път сега да чувате за словосъчетанието "godaddy sucks" и да не сте гледали какви резултати излизат в Google с тази фраза?

GoDaddy ще ви издаде личните данни на всеки, който ги помоли (ако сте потребител на услугата им за WHOIS Privacy "domains by proxy") и даже ще ви вземе пари. Да, точно така! Ще вземе пари от клиента си за това, че дава информация на трето лице без разрешението на клиента. Да, точно така! Плащате за несъществуваща услуга и ви взимат пари допълнително при всяко запитване от всеки, който напише правилно оформена молба.

Тук пишат за един от начините да ви вземат личните данни за домейна - GoDaddy ще ги даде въпреки, че вие не желаете това.

Godaddy си теглят от картата ми

That was right up until yesterday. I was getting ready for bed and was just doing one last e-mail check when 3 messages arrived at once. One being a notification for a $20 processing charge from Domains By Proxy, one being notice of their rights to charge me and the other explaining what the problem was. It seems that a law firm has questioned some of the content on the website and contacted Domains By Proxy.

Don’t Use Domains By Proxy

Достатъчно е някой да се представи за адвокат и да изиска вашите лични данни - GoDaddy ще ги предаде и ще ви вземе $20 (на вас, не на адвоката) за тази "услуга"!

SactoEric каза:
Think you're safe using DomainsByProxy.com? Think again... Anybody can request your information for whatever reason & it will cost you $20. So, not only can people get your info, but they can also make you lose money. What a great service....

Do not use DomainsByProxy.com
GoDaddy / DomainsByProxy issue
Още много...
 
Последно редактирано:

Горе