Проблем с потребител

Radost

Active Member
Рейтинг - 95.7%
22   1   0
Не ми се иска да го вкарвам в черни списъци,а да се подсети да ми пиши или да вдигне телефона. Проектът е платен частично на 26.06, но последните седмици пише по 1 изречение на 3 дни и нищо конкретно. Иначе пише,че е готов сайта. Много несериозно отношение. Това е потребителят:
http://www.predpriemach.com/member.php?u=979

Ако не може да се справи,да не ми губи времето и да ми върне парите.

Ако някой има идея какво друго мога да направя,да ми пише. Благодаря :)
 
От: Проблем с потребител

Случайно да не е проекта Ви сайт за групово пазаруване, защото същия прави договорка да закупи мой проект ?
 
От: Проблем с потребител

Дадох 100 лв. на момчето на тази дата- 26.06(имам разбира се разписка от банка) , да ,става дума за същия тип сайт. Просто от 1 месец комуникацията спря,а преди 2 -3 седмици ми поиска домейн,който му предоставих преди 1 седмица. Досега и една страница от проекта не е показал....
Не знам какви договоровки прави,но като е поел ангажимент,да изпълни или поне да ми пише!!
И това става дума за човек,който потребител от години...
 
От: Проблем с потребител

Няма какво да го чакаш. Слагай го, където му е мястото. Щом няма "топки" поне да ти отговори. А админите могат да му освободят профила.

Blacklisted.png
 
Наистина, да ходи в списъка - прати му и лош itrader. Няма какво да правиш. Виж дали има някакъв начин да го накараш да ти върне парите или поне част и това е. Увно има магнитни бури при някои хора напоследък. Не прави мойта грешка да чакаш 3-4 месеца. Кой знае колко хора ще завлече след теб... (floriandev, e.g.?)
 
От: Проблем с потребител

Според мен трябва да изчакаш още малко,мисля всичко ще се оправи ,а вие не бъдете толкова лоши!
Мисля до дни ще се реши проблема ,на всеки може да се случи и никой не е застрахован от подобна ситуация.
В никакъв случай мястото не му е в списъка с некоректни потребители.
Имал съм отнешения с момчето и смея да твърдя ,че ако има някакъв проблем то ще бъде решен в най скоро време.
Без лоши чуства
 
От: Проблем с потребител

Без лоши чуства

Трудна работа.Народът иска хляб и зрелища:)
 
FOR SPARTAA!!!

Ахем... извинете, потребителяt, започнал темата, е чакал цитирам "седмици" за някакъв адекватен ъпдейт. Мисля, че едва ли нови "дни" ще свършат голяма работа. Съжалявам.
 
Последно редактирано:
От: Проблем с потребител

Редно е поне да ми върне парите,ако няма да свърши работата.
Казва се Руслан Сотиров , скайп : blondin40 и подобни никове използва. Това е предупреждение за бъдещите потребители,които биха работили с това момче.
 
От: Проблем с потребител

Редно е поне да ми върне парите,ако няма да свърши работата.
Казва се Руслан Сотиров , скайп : blondin40 и подобни никове използва. Това е предупреждение за бъдещите потребители,които биха работили с това момче.
И аз съм опарван от него една система я продаде 5 пъти :)
 

Горе