Проблем с приложението HBO Go

tedkata_m

Well-Known Member
Здравейте, имам абонамент за 1 година за HBO Go, тебевизорът ми е по-стар модел LG. Когато стартирам приложението ми изписва: LG Netcast платформата не се поддържа от HBO Go. Няма и ъпдейт на телевизора за по-нова версия. Някой знае ли как оже да се реши проблема?
 
С нов телевизор. Приложението им вероятно не е написано за тази версия на операционната система
 
За да не купуваш нов телевизор, виж да си вземеш Google Chromecast - работи чудесно с HboGo и не само. Даже може и втора ръка да има по сайтовете, съвсем да ти излезе без пари.
 
Пробва ли да го рестартираш (изключиш от контакта). Имам едно такова дръвце, като твоето, в едната стая и по този начин се оправя, като бъгне. Работи си и в момента, без прекъсване, едва ли при теб е от телевизора, при положение, че е работило до скоро.

Също пробвай да взлезеш в акаунта си от компютър, за да се увериш, че всичко е Ок с акаунта и абонамента.

Здравейте, имам абонамент за 1 година за HBO Go, тебевизорът ми е по-стар модел LG. Когато стартирам приложението ми изписва: LG Netcast платформата не се поддържа от HBO Go. Няма и ъпдейт на телевизора за по-нова версия. Някой знае ли как оже да се реши проблема?
 

Горе