Проблем с публикациите в Home page

kiber4o

Member
Здравейте , от скоро се занимавам с wordpress , направил съм си едно малко сайтче и горе долу всичко е готово , но имам проблем в home page излиза цялата публикация като отдолу си седи бутона "Прочети още". Как мога да го огранича да не показва цялата публикация. Търсих в настройките и всички подобни работи ги пробвах ,ама нямаше ефект.Благодаря за отговора предварително.
 
От: Проблем с публикациите в Home page

Пробва ли с <!--more--> ?

Може да го въведеш в html редактора на статията или да ползваш бутона.
 
От: Проблем с публикациите в Home page

Единият вариант е ръчно - когато влезеш да редактираш статията сложиш където искаш тя да прекъсне - http://www.templatesnext.org/wp-content/uploads/2010/05/screenshot12.jpg
Натискаш този бутон и ще ти я раздели там, като съответно на началната страница "Прочети още" трябва да ти излезе точно на това място.

Другият вариант е да се погледне кода в темата (файлът е index.php или в някои случаи home.php) и там да погледнеш дали присъства функцията the_excerpt() или функцията the_content(). Първото изважда само част от публикацията, а второто - цялата публикация.
 
От: Проблем с публикациите в Home page

В другите страници и подкатегории излиза както трябва , само в homepage-a , в който се публикува всяка публикация няма значение от коя секция е ,само там ми излиза статията цяла.Да добавя ,че и homepage-a е по дефалт от темата.Като краен вариант може да го разкарам и да мисля вариант аз да си направя някакъв, който да събира всички публикации
 
От: От: Проблем с публикациите в Home page

Единият вариант е ръчно - когато влезеш да редактираш статията сложиш където искаш тя да прекъсне - http://www.templatesnext.org/wp-content/uploads/2010/05/screenshot12.jpg
Натискаш този бутон и ще ти я раздели там, като съответно на началната страница "Прочети още" трябва да ти излезе точно на това място.

Другият вариант е да се погледне кода в темата (файлът е index.php или в някои случаи home.php) и там да погледнеш дали присъства функцията the_excerpt() или функцията the_content(). Първото изважда само част от публикацията, а второто - цялата публикация.

Благодаря това ми помогна, замених функцията the_content() със the_excerpt() и се получи.
 
От: Проблем с публикациите в Home page

Радвам се, че успях да помогна.
 

Горе