Проблем с файл в wp-admin

Penkoff

Active Member
Здравейте, плъгинът Wordfence ми прати известие преди няколко дена за проблем с файл, който не трябва да бъде в папката wp-admin. Не знам откъде се е появил и моля за информация какво да предприема. Носи ли някакъв риск или е нормално да е там?
21462382_1411422495559890_4541755832234119782_n.png

21731181_1411423275559812_9122728690542082630_n.png
 
Какво е съдържането на файла?
 
Не е ли на вторият скрийншот отдолу
Това е файл генериран от leechprotect функцията на cPanel. Не е опсаен, спи спокойно.
 
Това е файл генериран от leechprotect функцията на cPanel. Не е опсаен, спи спокойно.
Благодаря! За първи път получавам подобно предупреждение и затова се притесних. Иначе сайта си работи без проблем.
 
Благодаря! За първи път получавам подобно предупреждение и затова се притесних. Иначе сайта си работи без проблем.
Нормално, работата на този плъгин е да стресира и да влачи, а не да защитава :) sucuri-то и то същото лайно.
 
А има ли плъгин, който да защитава без да бави много сайта?
Всяко нещо, което се прави с плъгин бави сайта. Не разчитай на плъгин да те защитава, това са глупости.
 
Всяко нещо, което се прави с плъгин бави сайта.
Така тръгват градските легенди, че плъгините забавяли зареждането на сайта :D
На ясно съм че не точно това имаше предвид, но не и останалите които ще го прочетат. Във форума съм попадал на изказвания, че трябвало да имаш не повече от 10 плъгина инсталирани за да ти зарежда бързо WP сайта.
 
Който иска да прочете информацията на сайта, защото видно от препратката би му била ценна, ще чака и 2 минути, ако иска за да я достигне. Широкоразпространено е мнението, че бавното зареждане на сайт губи посетилите на момента и задържането им, в което спор няма, но качественото съдържание би възвърнало посещаемостта след време и авторитета, откъдето и позиционирането като цяло. Аз също съм За добавките, според ситуацията разбира се, когато труда и заплащането за насреща желаното е в пъти разлика спрямо ресурси - цена програмен код и поддръжка, или сървърен ресурс. Има всякакви варианти за действие, но когато една добавка е безплатна и се поддържа от нейния собственик регулярно, дава онова нещо, което искаме да постигнем и няма да мислим тя ще спре ли да работи някога, а се доверяваме на нейния създадел, що па не и така 30-40 такива накуп да накичим, ако имаме възможност и търпение, хората имат търпение да посетят сайта.
 
Последно редактирано:
Така тръгват градските легенди, че плъгините забавяли зареждането на сайта :D
На ясно съм че не точно това имаше предвид, но не и останалите които ще го прочетат. Във форума съм попадал на изказвания, че трябвало да имаш не повече от 10 плъгина инсталирани за да ти зарежда бързо WP сайта.
Всеки плъгин е допълнителна парче код, което трябва да се прочете и изпълни. Както и да го поглетнеш разходва допълнителен ресурс и време за зареждане.
 
Всеки плъгин е допълнителна парче код, което трябва да се прочете и изпълни. Както и да го поглетнеш разходва допълнителен ресурс и време за зареждане.
някой му е хакнал акаунта @Blinky , провери какво става
 

Горе