Проблем с фейсбук реклами

Vladislaw

Active Member
Здравейте,
за първи път пускам фейсбук реклама и...
на първата реклама дето пуснах изписва На пауза и ми върнаха парите.
На втората реклама изписва Не се разпространява и същата работа.
Някой да има идея от какво може да е?
 
Здравейте,
за първи път пускам фейсбук реклама и...
на първата реклама дето пуснах изписва На пауза и ми върнаха парите.
На втората реклама изписва Не се разпространява и същата работа.
Някой да има идея от какво може да е?

Реклами с продажба, размяна и всичко от този род е забранено във фейсбук. Твоето не е точно такова, но предполагам, че я спират по тази линия. Прочети внимателно хелпа. Може и картинката, която ползваш да не е от по техните правила. Тъй като имам куче и папагал, членувах в различни групи, където хората си предлагаха кученцата за продан. Е, затвориха ги повечето. Искам да кажа, че щом затварят групи, реклама да пуснат не е възможно. Може да я маскираш, така че да не издава нищо свързано със животни, но рано или късно ще се усетят и ще замине акаунта. Отделно много откачалки привлича тази тема и от там доклади, което също се превръща в проблем на някакъв етап.
 
Здравей, нямам впредвид сайта от подписа ми.
Рекламите, който пускам са детски бодита със собствени дизайни.
Благодаря за коментара.
 
Здравей, нямам впредвид сайта от подписа ми.
Рекламите, който пускам са детски бодита със собствени дизайни.
Благодаря за коментара.

Не знам защо ги свързах :) Проблема вероятно е в картинката. Пускал ли си реклами от този акаунт? Смисъл има ло ли е реклама, която се е въртяла нормално?
 
Не съм пускал реклами до сега.
Разгледай си акаунта, карти, данни, всичко ли е наред. Светят ли ти някакви съобщения горе? Как ти върнаха парите? Генерираш ли някакъв бюджет изобщо?
 
За всичко във фб си има причина, дори да не я разбират и те. :) Има баннати акаунти, реджектнати реклами и ограничаване на рекламните права. В момента по-голямата част от профилите, които пускат реклама за първи път, а и не само, са жертва на последното. :) ФБ си иска личен документ за да продължиш. Няма как да нямаш някакво съобщение като причина. Пусни скрийншоти на ниво кампания, адсет и реклама, ако пак няма нищо, отвори да редактираш рекламата. И последно, от личен рекламен акаунт ли рекламираш или бизнес мениджър?
Буквално вчера ФБ реджектнаха реклами за детски обувки, заради кръгчета и подобни форми до тях, които явно възприема за бутони, които са забранени на креатива.. :D Пусни повече инфо и ще се разбере какво иска ФБ. :)
 

Горе