Проблем с фирмени сайтове

tifany

New Member
ставам клиент,имам 3 сайта .bgsalon.com,bgsalon.eu i technohands.net[/url]
незнам какво да правя хора стези саитове,последният ми е на името на фирмата и не искам да продавам там райбери :) аз се занимавам с козметика но сега се наложи и райбери за айдуци да продавам,много малко хора влизат в тези саитове 2 са доста стари с джулла 1.0 ...и незнам как да ги ъпдейтна,влезнаха едни руснаци в форума и докато се усетя го напълниха с голи картинки и гугъл ме банна,сега направих друг форум но никои не влиза в него.Незнам какво да правя,кажете някакви стъпки които да следвам да се оптимизират малко че да влезе някои клиент.......да отварям ли още един за райбери:) да не станат много че и стези не мога да се оправя,сайтовете са си мои и аз се опитвам да си ги подържам но не се справям,незнам стъпките по които да тръгна и така е много трудно и загуба на време,.почнах си едно блогче но то е за козметика и едва ли ще има интерес ,
Надявам се да ми помогнете малко
Благодаря
 
От: От: Кампания "Успей с нас" - включете се и вие

ставам клиент,имам 3 сайта .bgsalon.com,bgsalon.eu i technohands.net[/url]
незнам какво да правя хора стези саитове,последният ми е на името на фирмата и не искам да продавам там райбери :) аз се занимавам с козметика но сега се наложи и райбери за айдуци да продавам,много малко хора влизат в тези саитове 2 са доста стари с джулла 1.0 ...и незнам как да ги ъпдейтна,влезнаха едни руснаци в форума и докато се усетя го напълниха с голи картинки и гугъл ме банна,сега направих друг форум но никои не влиза в него.Незнам какво да правя,кажете някакви стъпки които да следвам да се оптимизират малко че да влезе някои клиент.......да отварям ли още един за райбери:) да не станат много че и стези не мога да се оправя,сайтовете са си мои и аз се опитвам да си ги подържам но не се справям,незнам стъпките по които да тръгна и така е много трудно и загуба на време,.почнах си едно блогче но то е за козметика и едва ли ще има интерес ,
Надявам се да ми помогнете малко
Благодаря

Като за начало си отвори отделна тема и я формулирай добре.

Опиши от какво точно имаш нужда. (от този пост разбирам, че ти трябва помощ)

В такъв случай, обясни за какво ти е необходима тази помощ, как е възникнал проблема/проблемите и дай повече информация за самите проблеми как действат и т.н.

По-подробната информация ще помогне на съфорумници да ти бъдат възможно най-полезни и да те посъветват възможно най-точно.
 
От: Кампания "Успей с нас" - включете се и вие

Tifany, ако искаш помощ, опитай се да пишеш на български. Лично аз не успявам да ти прочета молбата, опитах но не се получава.
 
От: Кампания "Успей с нас" - включете се и вие

Tifany, ако искаш помощ, опитай се да пишеш на български. Лично аз не успявам да ти прочета молбата, опитах но не се получава.
ми имам проблем с клавиатурата на лаптопчето,някои клавиши трябва по два-пъти да се натискат :(
 
От: Проблем с фирмени сайтове

Здравей, и добре си ни дошъл тук. Може ли да бъдеш малко по-ясен и конкретен, за да можем да помогнем. Иначе ти отделих постовете в нова тема. Надявам се така да бъде по-добре за намирането й, както и за събирането на компетентни мнение. От това, което разбрах - искаш да ъпдейтнеш Джумуата си на новата версия, която е 3.1. Както и да пооправиш сайтовете си, така че да продават повече? Може ли да ни хвърлиш още малко светлина. Успехи до тогава.
 
От: Проблем с фирмени сайтове

здравейте,
за Джумлата ми тя е много стара версия Joomla! 1.0.8.1-това пише най от долу в админ панела,казаха че не може да се ъпдеитва губя всичко вътре или можело да стане мнооого трудно,това е за bgsalon.com
technohands.net-Джумла! 1.0.12 и тя е доста старичка,не знам точно как да постъпя,ако трябва ще отделя няколко дена да пиша всичко от начало,.
За сайтовете искам да ги пооправя и да ми кажете как да ги структурирам ,занимавам се предимно с козметика,работя във фризьорски салон,искам ако може, и ми подскажете как да се рекламира и салонът и да се продава козметиката,
третият сайт bgsalon.eu, дайте ми акъл и за него трябва (поне от това което съм чел тук там) да се навържат някак си тези 3 сайта,не искам да си затварям домейните ,мисля и още един да направя за разни чаркове като райбери за начало и всякакви такива джаджи,но нещо не се връзва с фризьорството и козметиката.
Е това е в общи линии,но трябва стъпка по стъпка да се започне защото иначе губя много време и на края всичко трябва да се трие и тн.
пожелавам на всички хора да си помагат и тогава ще потръгнат нещата в тази държавица
 
Последно редактирано:

Горе