Проблем с хазартните сайтове

От: Проблем с хазартните сайтове

Ако може линк към 0.01% от сайтовете, които не са напревени да печелят пари.
 
От: Проблем с хазартните сайтове

Остави не се хващай с тея,не виждаш че са промити мозъци.Утре ще ги гледаме по новините как са убили някоя бабичка за да и откраднат пенсията
Ако може линк към 0.01% от сайтовете, които не са напревени да печелят пари.
 
От: Проблем с хазартните сайтове

Аз съм също на мнение, че има хора, които живеят от хазарт, дори познавам хора, които живеят от покер. Но това, както и всяка друга дейност изисква време, познание отдаденост и т.н докато започнеш да печелиш. Не е правилно всичко да бъде заклеймявано.
 
От: Проблем с хазартните сайтове

Абе задръстени комунистически чеда :lol: вие ли ще ми казвате как да си харча парите. Каква европа вие сте за арабския свят още ви е много млада демокрацията в главите мили неуморими писатели. Това че повечето не разбират проблема е ясно и се чудя постове ли трупат или са безделници професори. Ако искам клуб с момичета отивам там ако искам хазарт си залагам аз работя за да си създавам забавления вие работите за Пеевски.

ПП
Оставете хората да имат право на избор :!: не мога да повярвам че има толкова разбирачи а пари няма... но и аз да бях на ваше място с тия сделки за 5,60 лв щях да се чудя коя тема да оспамя за да ме забелязват и да има нова сделка за 3,60лв :mad: ограбват ни... свободата ни взимат... и сега някакви скучаещи писачи отделно ни тормозят не се издържа вече :evil:
 
Последно редактирано:
От: Проблем с хазартните сайтове

Интересно ми е само откъде ги намирате?
Търсеният от Вас сайт е блокиран в съответствие с българското законодателство
в изпълнение на разпореждане на Софийски районен съд и Държавната комисия по хазарта.

Повече информация за издаденото от СРС разпореждане можете да получите тук:
http://www.dkh.minfin.bg/bg/pubs/2/548
bet365.com са с нов домейн 365-808.com
 
От: Проблем с хазартните сайтове

Лесно е. Спамят те с новите адреси :D
 
От: Проблем с хазартните сайтове

Някой се е засегнал лично чак червен ме е направил :lol: нямам представа за какво служат тия цветове но си ги представям като светофар :D много пари съм дал на потребители от форума :wink: но не съм ползвал намаление за цвят.
Детска работа малко... но истината си е истина.
 
Последно редактирано:
От: Проблем с хазартните сайтове

Хора знаете ли дали ще разберат (примерно бет365) ако вляза чрез прокси сървър и направя регистрация дали ще има някакъв проблем според вас после , и трябва ли и как става да сменя ип-то на самото покер приложение като сваля
 
От: Проблем с хазартните сайтове

За тях проблем няма.
Ако си с Windows най-добре си изтегли Security Kiss и всички програми които ползват интернет свързаност ще излизат с избраният от теб IP адрес.
 
От: Проблем с хазартните сайтове

ами щото нали проксито сменя ип-то на самия браузър само а на приложението незнам дали ще стане
 
От: Проблем с хазартните сайтове

Написал съм ти решение на проблема в предният пост. Прочети го пак, виж за какво става дума и тогава ако имаш въпроси питай.
 
От: Проблем с хазартните сайтове

Сигурен ли си че ще стане , пробвал ли си
 
От: Проблем с хазартните сайтове

Ако си пуснеш VPN ще стане.
 
От: Проблем с хазартните сайтове

Нищо не е безопасно. Бъди сигурен, че безплатните проксита и VPN-и се наблюдават от неизвестно кой.

Ако ти трябва просто за да заобикаляш блокирането на хазартните сайтове - няма проблем. Но само ако хазартните сайтове поддържат HTTPS протокол.
 
От: Проблем с хазартните сайтове

Нищо не е безопасно. Бъди сигурен, че безплатните проксита и VPN-и се наблюдават от неизвестно кой.

Ако ти трябва просто за да заобикаляш блокирането на хазартните сайтове - няма проблем. Но само ако хазартните сайтове поддържат HTTPS протокол.

ааа значи правилно съм мислил.Нали има една програмка tor и там не е сигурно значи даже и linux Tails специално със tor.
Защо прокситата са много бавни в сравнение с VPN ?
 

Горе