Проблем с хазартните сайтове

devoid

Active Member
Здравейте искам да попитам има ли някой който да играе в Покерстарс Планетлин Бет365 или накой друг сайт за покер и да го попитам как влиза защото са ги забранили нещо и немога да влезна да играя искам да си направя и нова регистрация , обясняваха ми някакви огледални сайтове някакжи айпита сменявали но така и не разбрах ,
 
От: Проблем с хазартните сайтове

влязох във този , но се чудя след като го направиха незаконно дали ще мога да си открия сега сметка там и дали няма да има после следователно някакви проблеми като почна да искарвам пари ?
 
От: Проблем с хазартните сайтове

Аналогията на покер сайт или бетинг такъв с бъкс сайт е меко казано неуместна и смешна :)
Тия сайтове са направени задължително да изкарваш пари. :)
Бъксовете също...
 
От: Проблем с хазартните сайтове

Аналогията на покер сайт или бетинг такъв с бъкс сайт е меко казано неуместна и смешна :)

Няма аналогия. Пича имаше и друга тема за бъксовете.
Исках иронично да му покажа, че се е захванал с загубени каузи - комар (който предполагам не разбира) и бъксове.

А ти що скачаш преди да си казал "Хоп"?
 
От: Проблем с хазартните сайтове

ромбеца аз просто питах някой ако играе и е по навътре с нещата и знае дали ще има някаквии проблеми защото ме интересуваше имам нещо впредвид
 
От: Проблем с хазартните сайтове

Сайтовете са преместени на други домейни просто, всичко си върви по старому, доколкото ми е известно. Аналогична е практиката в турция, понеже там хазарта е забранен. Черепа и кликата му пак искат да наложат монополите си и до известна степен успяха...
 
От: Проблем с хазартните сайтове

Няма никакъв проблем да си влизаш в сайтовете и да си губиш парите. Даже може и да спечелиш. Колкото по-често залагаш - толкова вероятността да изгубиш се доближава до 100%.

Това става просто като ползваш прокси или VPN. Напиши в Google "free vpn" и ще ти излязат интересни резултати. А ако искаш да си платиш за такава услуга - няма проблем. Ползването на прокси или VPN не е забранено от закона. Да си губиш парите в "нелегални" сайтове за хазарт също не е забранено.

Ако се притесняваш да ползваш банкови услуги (дебитна карта, кредитна карта) за да залагаш - може да ползваш Bitcoin - тази криптовалута е идеална за губене на пари чрез игра на хазартни игри онлайн. И най-забавното е, че самото купуване на Bitcoin е вид хазарт - защото цената на Bitcoin се колебае в големи граници (виж графика) - през последните 6 месеца цената на Bitcoin се движеше между 18 и 266 долара; в момента е 102,11 долара.

Повече за Bitcoin - в тази тема.
 
Последно редактирано:
От: От: Проблем с хазартните сайтове

Това ще се направя, че не съм го прочел.
Няма никакъв проблем да си влизаш в сайтовете и да си губиш парите. Даже може и да спечелиш. Колкото по-често залагаш - толкова вероятността да изгубиш се доближава до 100%.
@rombeca - има разлика от "комар" до "комар". Това, че слагаш покер/бетинг под общ знаменател с рулетка/машинки е достатъчно за мен да скоча, без приготовление.
 
От: От: Проблем с хазартните сайтове

Това ще се направя, че не съм го прочел.

@rombeca - има разлика от "комар" до "комар". Това, че слагаш покер/бетинг под общ знаменател с рулетка/машинки е достатъчно за мен да скоча, без приготовление.

Е... явно си добър. Ама повечето не са, и става това, което "се правиш че не си го прочел" :)
 
От: Проблем с хазартните сайтове

Между другото има легален начин да играете хазарт без формално тази дейност да се води хазарт.

Нарича се бинарни опции.

[video=youtube;oXxqJrqjq6Y]http://www.youtube.com/watch?v=oXxqJrqjq6Y[/video]

За тези, които искат да залагат:

24 Option (афф. линк)
Any Option (афф. линк)
Регистрация в eToro. (афф. линк)

За тези, които искат да печелят от това, че други залагат (и си губят парите): FX Cash. (афф. линк)

Внимание! Хазартът и спекулацията с финансови инструменти са опасни за вашето здраве.
 
От: Проблем с хазартните сайтове

Няма никакъв проблем да си влизаш в сайтовете и да си губиш парите. Даже може и да спечелиш. Колкото по-често залагаш - толкова вероятността да изгубиш се доближава до 100%.


Исках иронично да му покажа, че се е захванал с загубени каузи - комар (който предполагам не разбира)


Пичове,

Не пишете за неща, от които не разбирате.


За покера - Последното определение, което се сещам за покера, е комар. Покерът е спорт. Доказателство за това е, че той отдавна е част от IMSA (International Mind Sports Association), редом до шаха и други мисловни спортове. Покерът е математика и е спорт, който не е за всеки. И за мен до голяма степен не е, не съм достатъчно добър. Практикувам го понякога за забавление. Но има много хора, които са превърнали покера в своя професия и са напуснали своята работа, за да му се отдадат. Не липсват такива примери и в България, напротив, много са.


Същото се отнася и за спортните залагания, въпреки че при непрофесионалистите се доближават до голяма степен до понятието "комар". Но и там си има професионалисти, които си изкарват хляба от тях.


Както и те сигурно не вярват, че могат да се правят кинти от някакви сайтчета в нета, така и вие не вярвате за тях, но това не означава, че професионалисти и от двете страни не съществуват.
 
От: Проблем с хазартните сайтове

Не пишете за неща, от които не разбирате.

Да разбираме ли, че ти разбираш? Ще си заложиш ли последните стинки "професионално"? А на заем ще вземеш ли за да заложиш?

99.99 % от тия сайтове, са направени да взимат парите на лапнишараните, които са се помислили за "гоУеми професионалисти".
 
От: Проблем с хазартните сайтове

Не съм чел нищо от темата,ама едно нещо ми е интересно : всички се хвалите как печелите от такива сайтове,е аджеба то излиза че са на загуба тогава?
 
От: Проблем с хазартните сайтове

Да разбираме ли, че ти разбираш? Ще си заложиш ли последните стинки "професионално"? А на заем ще вземеш ли за да заложиш?

99.99 % от тия сайтове, са направени да взимат парите на лапнишараните, които са се помислили за "гоУеми професионалисти".


Както казах играя понякога за удоволствие, не съм професионалист. Напоследък все по- рядко, защото няман време. Тъй че не си залагам последните стинки на нищо, споко. Ясно е, че всички такива сайтове печелят от любители или както ти им казваш - лапнишарани. Това е факт, просто казвам, че има професионалисти и не всички губят. Което също е факт. Чети малко какво съм писал.
 
От: Проблем с хазартните сайтове

Не съм чел нищо от темата,ама едно нещо ми е интересно : всички се хвалите как печелите от такива сайтове,е аджеба то излиза че са на загуба тогава?

Някой те е наредил като поляк :lol: момиче или момче какво си не знам но много спамиш с тъпотиите си. Има други теми професоре.
 

Горе