Проблем с blogger.com

UK

Member
Даунлоуднах си темп;ейт от генбъкс и след това не знам как да го кача в блогъра.Като не го разархивирам и опитам да го ъп;оудна ми дава грешка а като го разархивирам не мога да го кача
 
ГБ темплеитите не стават за блогър. пишеш стаи и слагаш линкчета и банерчета към продуктите повечето хора така правят ако не те кефят дефултните темплеити имаше една тем с темплеити за блогър ще я потърся по късно ....
 
Да, и аз мисля че така е по-добре за блогчето ти. Направи го уникално с добър тамплейт, отколкото да го товариш с някакъв от ГБ темплеитите - ще стане тежък за лодване, както и може блог системата да не му се накефи. Внимавай с това. :!:

Сигурен съм че ще си намериш нещо много подходящо по въпроса независимо от нишата в която искаш да си част. Лично аз се учудих че има тамплейт на тематика "Арсенал". Ето и пример: http://www.supportarsenal.blogspot.com/

Успехи. :wink:
 
мерси за отговорите аз вече го започнах блокчето и като го завърша ще постна резултата.Между другото насочил съм се към парти хапчетата.И кулис ако намериш линкчето го постни
 
Аз си направих блог обаче може ли някой да ми обясни как да сложа банерите и дали след всяка статия да слагам линк към сайта. И как да направя така че, линковете не просто да водят към сайта, а когато някой си купи нещо MoreNiche да разберат че аз съм ги препратил?
 
Последния пост на coolice не го разбрах. Не трябва ли в края на линка да добавиш "?username" (без кавичките) , а при банерите мисля, че ти дават готов хтмл код с username-а ти накрая и така разбират, че си ти. Нали не е нужно да им упоменавам някъде кой е сайта им т.е. да им давам урл-то?!

А как може да имаме субдомейн в блогър. В смисъл искам да имам меню в блога и оттам да се отваря друг хтмл файл (същия блог, но различна информация) според това кое си избрал от менюто.

10x предварително ! :)
 

Горе