Проблем с Blogger

snc

New Member
Здравейте, имам проблем с blogger исках да си сменя темплейта, пробвах няколко и се появи един странен проблем. Качвам темплейта и не мога да натисна бутона save и preview.
Capture.JPG
също така и с тези три бутона е същото
Capture1.JPG
Все едно няма бутон, а е само картинка, изобщо не отчита, че натискам нещо. Проблема е само при тези 6 бутона в Edit HTML (при другите страници няма проблем). Пробвах и в IE , инсталирах на ново mozilla, пак без резултат. Дава ми някакви грешки като натисна на някой от посочените бутони.
error.JPG
 
От: Проблем с Blogger

Не разбрах точно. Проблема е, че има някаква добавка, която я няма в темплейта. Натисни Save после Delete widgets. При мен така става безотказно.

П.С.: Ако самите бутони не работят, смени браузъра.
 
От: Проблем с Blogger

Самите бутони не работят, все едно натискам по картинки. Пробвах с Firefox, Internet Explorer , Chrome ( на друг компютър също пробвах), пак без резултат.
 
От: Проблем с Blogger

И аз не разбрах точно...Не ми се е случвало да не работят тези бутони.
Да не би да ти е изключен JavaScript на браузъра... или пък нещо не правиш коректно.
 
От: Проблем с Blogger

Проверих го JavaScript на браузъра не е изключен. Днес си работеше добре смених 2-3 шаблона и в един момент се получи този проблем. Интересното е че този проблем го има само при тези 6 бутона, които споменах в първия пост, всичко друго по тази и другите страници си работи.
 
От: Проблем с Blogger

Странна работа... Малко тъпо звучи, ама да не е от самия темплейт? Пробва ли да сложиш друг, пак ли не работят?
 
От: Проблем с Blogger

Странна работа... Малко тъпо звучи, ама да не е от самия темплейт? Пробва ли да сложиш друг, пак ли не работят?
Не става и със смяна на темплейта.
 
От: Проблем с Blogger

Не става и със смяна на темплейта.

А от друг компютър? Пробвай човек... проблема е някъде при теб според мен защото аз току-що си качих едно къстъм темплейтче.
 
От: Проблем с Blogger

Проблема се оправи, не влизах в акаунта 2-3 дена и след това всичко беше наред. Благодаря на всички които се опитаха да помогнат!
 

Горе