Проблем с Duplicate meta descriptions и Duplicate title tags

Stealth

Member
Здравейте, вчера забелязах рязък спад на посещенията от гугъл и като отворих google webmaster tools-а видях че има доста проблеми за отстраняване и някои от тях успях да ги оправя, но имам много страници открити с дублирано мета описание. Проблема е такъв, че CMS системата която използвам не ми позволява да добавям за всяка отделна страница различни ключови думи и описание а за всички е едно и също, но явно от гугъл ме наказаха за това, и сега не знам какво действие да предприема. Моля по напредналите да ме посъветват какво да направя?

Ако премахна метатаговете дали ще се оправи този проблем, въпреки че до колкото съм чел Г не го интересуват много мета-таговете?

Благодаря!
 
Последно редактирано:
От: Проблем с Duplicate meta descriptions и Duplicate title tags

И аз така мисля. Имаше много линкове отбелязани като невалидни, но като ги пробвах работеха. Явно по време на индексирането сървъра е прекъснал връзката за момент и тези линкове са отбелязани като невалидни, не знам ще изчакам следващото индексиране и ще видя какво ще стане.

Може ли за това да са ме наказали от гугъл заради много неработещи линкове?
 
Последно редактирано:
От: Проблем с Duplicate meta descriptions и Duplicate title tags

cms без meta tags е пълен боклук! коя е тая система?title taga ти едно от на-важните неща за добро класиране в G.
 

Горе