Проблем с Google adSense ..

skittles

Member
Здравейте, имам adSense акаунт, но съдружникът ми направи авто-рефреш на страницата в сайта в отделни html страници и натрупахме сумати фалшиви импресии. Акаунта не е регистран от моя компютър, но имах пълен достъп до него. Доколкото съм запознат adSense проверяват всичко когато поискаш плащане .. в момента имам 50 евро (под минималният праг) и няма как да поискам плащане за да разбера дали ще ме банват или ще ми задържат част от приходите..
Направих нов сайт (blogspot) и искам да му сложа реклами от adSense.. кажете какво ще е най-добре като вариант..
Да продължа да използвам този си акаунт?
Да изтрия старият акаунт със 50 евро и 35 евро нефинализирани приходи и да регистрирам нов за новият сайт (blogspot)? (Сайта от когото сме правили фалшивите импресии е спрян)..
Да регистрирам нов adSense акаунт от друг компютър като използвам teamviewer (примерно) на братовчедка ми и да си направя мейл с бета достъп до adSense акаунта?
Ако имате по-добри идеи - предлагайте!
 
От: Проблем с Google adSense ..

Ти колко такива теми пусна вече или ми се привижда:)
 
Добре, нека направим така - кажи какво искаш да чуеш, ние ще го напишем, а ти повече няма да пускаш такива теми? Сделка?
 
От: Проблем с Google adSense ..

c3d0981ae770f926eedf4eda7505b006.jpeg
 
От: Проблем с Google adSense ..

сътружника ми .... това братовчеда или братовчетката е :lol:
 

Горе