Проблем с icn.bg

От: Проблем с icn.bg

Отново проблем, сега пък повече от час вече не ми работи VPS-а. Нито рекламната мрежа, нито нищо - писах няколко пъти и отговора беше само, че има хардуерен проблем и се работи по него, не се знае кога ще се оправи. На мен честно ми писна вече, всеки месец имат някакви проблеми и все нещо не работи и трябва да им пиша и да чакам да го оправят.
 
От: Проблем с icn.bg

Отново проблем, сега пък повече от час вече не ми работи VPS-а. Нито рекламната мрежа, нито нищо - писах няколко пъти и отговора беше само, че има хардуерен проблем и се работи по него, не се знае кога ще се оправи. На мен честно ми писна вече, всеки месец имат някакви проблеми и все нещо не работи и трябва да им пиша и да чакам да го оправят.

Моля да забележите че услугата Ви е коректно стартирана
 
От: Проблем с icn.bg

Стартирана е да, но това не означава че е нормално да не работи толкова време сървъра.
 
От: Проблем с icn.bg

До колегата от ИСН - Обърнете си много сериозно внимание на съпорта защото както и колегата така и аз изпаднах в същата ситуация в началото на месеца. Не можах да си влезна през ФТП-то звънях никой не ми вдигна в продължение на цял следобяд и накрая реших че може и проблема да е в мен и да съм си забравил паролата, разбутах си всичките пароли да установя че всъщност проблема е при вас.
Не искам да правя реклама на други фирми но в другата фирма в която имам хостинг за повече от година и половина не съм имал случай да не ми се вдигне, а съм звънял поне 50 пъти.
 

Горе