Проблем с JS на Mega filter в Opencart

Blinky

Owner
Здравейте,

Абе имам един проблем, който някой с JS може би би ме насочил какво да измайсторя. Една мизерийка в страницата категории се случва. След филтрация на продуктите с Mega filter - се нареждат продукти, като остават редове с празно място и един продукт на тях, а после си вървят нормално. Което направо ме озадачи много. И по-скоро след всеки 3 продукта се вкарва следният код:

Код:
<div class="product-view-ajax-container temp">

а след филтрация кода изчезва и явно го прави това в празните места.

След преглед, се вижда, че файлът /public_html/catalog/view/javascript/mf/mega_filter.js прави мизериите.

Та, ако някой може да бутне едно рамо, ще се радвам. Или поне да каже как се отиграва това. Ще поровя след малко по-дълбоко, но е някакъв много специфичен проблем. :) Мерси предварително. :)
 
От: Проблем с JS на Mega filter в Opencart

http://ocdemo.eu/catalog/view/javascript/mf/mega_filter.js

В кода на тоя плугин не откривам нито една думичка "temp", нито нещо свързано с другия клас "product-view-ajax-container". Също става ясно, че тоя плугин работи с класове дето изглеждат така ".mfilter-options-container". Та не ми се вярва точно тоя код да е вкаран, но може да е в ресултат от разни размествания.
 
Мисля, че проблема е по-скоро в това, че mega_filter.js след филтрация, така де изпълнение, вкарва свой контейнер в категори пейджа, което тотално не е това на темата и от там се получават тези странния явления - празните пространства.

Това:

<div class="product-view-ajax-container temp">

изчезва при изпълнение на този JS. и реално сдухва стила на подредба. Поне до този извод се стигна. :)
 
От: Проблем с JS на Mega filter в Opencart

Проблема е в темата, тя има продукт вю на страницата на категориите, а филтъра дава конфликт.
 
Re: От: Проблем с JS на Mega filter в Opencart

Проблема е в темата, тя има продукт вю на страницата на категориите, а филтъра дава конфликт.

Аха, ще го изключа и ще видя дали има някаква връзка между двете. ;) Но и да има, по-добрият вариант е да ги накарам да се разбират. :) Но ако не става просто изчезва едното. :)
 

Горе