Проблем с OpenCart много бавно зареждане - търся помощ спешно!

webstil

Well-Known Member
Здравейте, става въпрос за сайта на OpenCart 1.5.5.1 с малко продукти към 200-300. Сайта е на 3-4 години и си работеше добре, до петък. Вечерта е имало претоварване на сървъра на хостинга - NS1.bg. От събота сайта зарежда за по 50-60 секунди, уникално бавно. Възстановявахме бекъпи - на файлове, на база данни, ъпдейтвахме версията на Опенкарт с други 2 нови, местихме сайта на друг сървър. Вече 2 дни не може да се оправи. От хостинг компанията твърдят, че не са виновни и нищо не са барали, аз не съм убеден, тъй като сайта работeше без проблем и си зарежда супер бързо от години.Аз също не съм правил нищо по сайта от месеци, единствено в петък бяха добавени 5 нови продукта от админ панела. Според поддръжката на хостинга трябваше да ъпдейтна версията на Опенкарт и щяло да се оправи, защото версия 1.5.5.1 ползвала PHP 5.4 пък то било остаряло, но и с новите версии никакво подобрение няма. Проблемът явно е в бавното зареждане на файла index.php. Но очевидно не могат да го оправят. Търся човек от форума или някой познат на човек тук, който има някаква идея в тази област и може да помогне срещу заплащане. Възможно най-скоро, ако може.

Ако имате идея къде другаде да пусна темата, за да намеря възможно най-бързо компетентна помощ, може да споделите.
 
Оправихме го уж сайта към момента, оказа се някаква хакерса атака, че е имало и пробив на сайта от блога- уордпрес системата. Вкарали са някакво кодче в почти всички страници на Опенкарт, което зарежда от външен източник и за това се бави сайта. Преместих го на друг хостинг.
 

Горе