Проблем с Paypal и карта от CCB

iNDESiGN

Member
Здравейте, отдавна не съм писал, но ето че ме споходи проблем и трябва да попитам pro-тата.. :)

Та.. извадих си карта от CCB (в сметката няма никакви пари) и исках да я добавя в пейпала, но ми изписва следното:

This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.


Въпроса ми е, дали проблема е в това, че няма пари в сметката или че днес си взех картата и може би трябва да изчакам до утре ???

Благодаря предварително! :)
 
От: Проблем с Paypal и карта от CCB

Нали се чарджва картата с долар и нещо за потвърждение? вкарай пет лева
 
От: Проблем с Paypal и карта от CCB

Ми то трябваше май да се сложат някакви пари там. ПП дърпаше мисля 1 доларче за оторизация. Това доларче не го губиш, стои в ПП акаунта ти после. И някакъв код имаше от тази транзакция с който потвърждаваш че е твоя картата.
Не съм сигурен. Аз не ползвам ПП
 
От: Проблем с Paypal и карта от CCB

1. Изчакай един ден докато картата стане активна.
2. Както казаха, вкарай 5 лева. PayPal ти дърпа един долар, а в транзакцията се появява уникален номер, който после въвеждаш, за да потвърдиш. След това ще ти върнат доларчето.
3. Увери се, че картата е каквато трябва - MasterCard, Visa Electron... С Maestro, например, няма да стане. Те просто не стават за онлайн разплащания.
 

Горе