Проблем с PayPal отново... за пратка, която върнах на продавача...

От: Проблем с PayPal отново...

Най-лесно според мен за факса ще е през Moneybookers, преди малко проверих до Америка таксата е 0.50 EUR на страница.
 
От: Проблем с PayPal отново...

Резултата от Одисеята с ПейПал:
ПП НЕ приемат доказателствата на БГ Пощи за истински. Т.е все едно нищо не съм им изпращала.
Няма да ми върнат парите, защото доказателствата ми не били достатъчни. Да ми е честито..... $500 + разходи за обратно изпращане, факсове и т.н. Напрово кеф....
 
От: Проблем с PayPal отново...

Кофти. И що тъй? Кое не им хареса?
 
Re: Проблем с PayPal отново...

Как така няма да зачитат документ от държава поща на държава в ес (колкото и и измислена да е пощата) ако иската да работят в ЕС ще почнат да зачитат пейпал за европа са в ирландия

подай жалба в Европейския потребителски център

http://ecc.kzp.bg/

по новините се хвалха че се справяли успешно дори с големи запдни превозвачи
 
От: Re: Проблем с PayPal отново...

[FONT=&quot]Много благодаря! Тъкмо се чудех къде да излея гнева! Ще ги гоня до дупка тия...[/FONT]


Как така няма да зачитат документ от държава поща на държава в ес (колкото и и измислена да е пощата) ако иската да работят в ЕС ще почнат да зачитат пейпал за европа са в ирландия

подай жалба в Европейския потребителски център

http://ecc.kzp.bg/

по новините се хвалха че се справяли успешно дори с големи запдни превозвачи
 
От: Проблем с PayPal отново...

Ами документа не доказвал, че пратката е изпратена до получателя. Те какъв документ очакват тия... да отида да им го занеса сама и да се цъкна за спомен до Великата Китайска стена ли ....

Кофти. И що тъй? Кое не им хареса?
 
От: Проблем с PayPal отново...

Сега ще ти кажа да пробваш още нещо - звънни на този телефон - 00352 2663 9100, в Люксембург е. Кажи им, че не искат да ти признаят документ издаден от държавна институция и че ще сезираш английски омбудсман. Вероятно ще ти кажат, че след време ще ти се обадят от някой отдел. Опиши си случая добре и бъди сигурна, че са те разбрали. Успех.
 

Горе