Проблем с Prestashop - плащания

От: Проблем с Prestashop - плащания

И аз си блъсках главата с това 1-2 часа, докато разбера, че на всеки артикул трябва да задаваш тегло. Аз имам друг въпрос и понеже пак е свързан checkout-a да не създавам друга тема ще питам тук:

Има ли как да се направи до самата иконка на куриера с надписа "Наложен платеж" да има нещо, като чек бокс? Проблема е, че потребителите не разбират, че трябва да цъкнат върху цялото това поле. Още по-добрия вариант е, ако може автоматично да е зададено да е само с наложен платеж и да не се налага да се стига до стъпка 3. Дали може да се направи това? Прилагам и скрийншот за поясняване:

Без име.jpg

PS: Някой може ли да помогне с модул за one step checkout за версия 1.6.1.4 , че намерих все по 70-80$.
 
Последно редактирано:
От: От: Проблем с Prestashop - плащания

...

PS: Някой може ли да помогне с модул за one step checkout за версия 1.6.1.4 , че намерих все по 70-80$.

По толкова са, няма по-евтини.
 
То си е написано достатъчно ясно на бутона. При мен много рядко се е случвало някой да не го натисне, а когато това стане, звъним да попитаме за проблем и му пускаме поръчката.
 
От: Проблем с Prestashop - плащания

Какъв договор трябва да има с Еконт, че да ти изчислява доставките с по ниска цена. Защото при мен в момента са 4.60 .. вместо 3.60 примерно ..
Също .. ще използвам темата за плащания .. и ще попитам за опцията "опаковка - подарък", има такава опция в престашоп и аз я използвам. Накрая обаче .. при изчисляването на продуктите и доставката не ми ги изчислява допълнителните парички за опаковката. Това нещо има ли начин да се оправи?

Благодаря предварително!
 
От: Проблем с Prestashop - плащания

Какъв договор трябва да има с Еконт, че да ти изчислява доставките с по ниска цена. Защото при мен в момента са 4.60 .. вместо 3.60 примерно ..
Също .. ще използвам темата за плащания .. и ще попитам за опцията "опаковка - подарък", има такава опция в престашоп и аз я използвам. Накрая обаче .. при изчисляването на продуктите и доставката не ми ги изчислява допълнителните парички за опаковката. Това нещо има ли начин да се оправи?

Благодаря предварително!

Сключваш договор с Еконт и отстъпката се начислява в платформата, като ползваш модула за Prestashop на Еконт.
За "опаковка - подарък" не ползвам и не мога да дам съвет.
 
Здравейте,
Имам нужда от помощ относно това, че "някои" продукти имат модул за плащане в стъпка 5, а други "нямат" модул за плащане!

Ще опитам да покажа няколко екранни снимки:

screen1.png


screen2.png


screen3.png


В случая имам налични и активни методи за плащане, но посетителите в 5та стъпка виждат съобщенитео по-горе и не могат да поръчат нищо.

Моля, за вашата помощ, някой знае ли как може да се разреши този "бъг" ? (В момента ползвам последна стабилна версия 1.6.1.17
Благодаря за отделеното време и знание.
 
Последно редактирано:

Горе