Проблем с windows 7

shelby

Member
Моля ви помогнете! Преди няма и два дена си купих нов комп с инсталиран WINDOWS 7 и всички дурги неща, но при пускане на машината зарежда само снимката за фон и нищо друго дори task manager не може да се пусне. Обадих се на продавача - той ми вика, че досега е нямал подобен проблем. Рестартирах отдолу и зареди всичко както трябва. Проблемът според мен не е от драйвърите, защото играя игри без проблем. Моля помогнете, защото е много гадно!
 
От: Проблем с windows 7

Аз не разбрах - това го е направило само първия път ли или всеки пък го прави като се пусне?
 
От: Проблем с windows 7

Прави го постояно и е много дразнещо и трябва да рестартирам компютара !
 
От: Проблем с windows 7

Не разбрах нещо. Като пуснеш компютъра, започва да ти се зарежда Windows-a и "увисва" на началния екран ли? Това всеки път ли е така? Дай малко повече инфо? Така ще гадаем на сляпо.
 
От: Проблем с windows 7

Свали си някой хубав уиндоус от замундата със SATA и RAID драйвери, форматирай и направи чиста инсталация и не се мъчи повече

Сестрата преди две години си купи лаптоп от Техномаркет с някаква умряла Глиста и имаше същите проблеми
 
От: Проблем с windows 7

Свали си някой хубав уиндоус от замундата със SATA и RAID драйвери, форматирай и направи чиста инсталация и не се мъчи повече

Сестрата преди две години си купи лаптоп от Техномаркет с някаква умряла Глиста и имаше същите проблеми

На снимката се вижда проблема http://shelbygt707.snimka.bg/culture/11.438141 .А относно преинсталацияата ако може да ми да дете линк с някой сполучлив windows 7 и не на последно място ако може д ами обесните как да си инсталирам драиварите и windows 7 като нямам флопи ,а само usb2/3 ?
 
Последно редактирано:
От: Проблем с windows 7

Има windows направен с драйвери конплект не се налага да ги инсталираш допълнително

Напиши в замундата windows 7 и ще намериш много версии, чети коментарите под всяка

CD/DVD нямаш ли ботнеш през него?
 
От: Проблем с windows 7

Компа може да чете само от външна памет .Ако може да ми кажете как да инсталирам операционата система от флашка ще съм ви мнго благодарен .
 
От: Проблем с windows 7

Търси чрез гугъл, срещал съм подобни казуси свързани с инсталация на Уиндоус през флашка във много форуми
 
От: Проблем с windows 7

Биоса трябва да поддържа боот фром флаш
А иначе майкрософт имаха безплатен туул с който си правиш флашката буутабъл с боза7/глиста. Май трябваше да е поне 4ГБ не се сещам.
Аха, май беше това: http://store.microsoft.com/help/iso-tool
 
От: Проблем с windows 7

А този проблем може ли да бъде оправен без преинсталация или да се окаже хардуерен проблем ?
 
От: Проблем с windows 7

Привет.
Една програма ми казва, че записва файловете в C:\Users\username\AppData\Local\Temp\...
Отивам в Computer и отварям C:\Users\username, но, изненада!, няма папка \AppData.
Някакви идеи?
 
От: От: Проблем с windows 7

А този проблем може ли да бъде оправен без преинсталация или да се окаже хардуерен проблем ?

Пробвай с преинсталация на драйвера за видеокартата. Прилича ми на проблем, при който ако си вързал ТВ или друго устройство към единия изход и праща primary display-a към него.
 
От: Проблем с windows 7

Отвори някоя папка и в адрес бара горе напиши
ентер и готово
http://dragit.eu/up/m3bUukT7.png
Привет.
Една програма ми казва, че записва файловете в C:\Users\username\AppData\Local\Temp\...
Отивам в Computer и отварям C:\Users\username, но, изненада!, няма папка \AppData.
Някакви идеи?
 
От: Проблем с windows 7

You must spread some Reputation around before giving it to uphero again.

А ги (censored) у микро-мекия!
 

Горе