Проблем с Wordpress

До сега проблемите ми са били винаги от използваните плъгини. Ако нямат ъпдейт или с нов не тестван ъпдейт. Опитай със съвета на колегите, изключвай под ред и тествай.
 
Виждам, че добре се забавлявате в темата. :) Благодаря на всички отзовали се. Аз проблема не разбрах къде е в крайна сметка. От хостинга ми възстановиха файловете само от последния бекъп. После ми казаха да изичстя бисквитките и кеша, защото някои неща при мен не работе правилно все още. Та се оправи, поне за момента. Сега ме е страх да ъпдейтна плъгините. Смятам да ги ъпдейтвам един по един и да изчаквам известно време, за да видя дали след някой ще даде проблем, поне да знам дали е от тях. Още веднъж мерси на всички.
 
Идат, идат. :) Просто малко се бавим там. И само да те попитам, къде видя за шарене в темата? :)

Нали в темата за връщане на репите вече обяснихме кой основно дава репи и по каква причина? В повечето случаи зад репите не се крие рационален аргумент, а комплексарщина. Това е нагледен пример.

Но връщайте ги, щом сте започнали. Така или иначе мен не ме грее дали има репи или не. :)
 
Нали в темата за връщане на репите вече обяснихме кой основно дава репи и по каква причина? В повечето случаи зад репите не се крие рационален аргумент, а комплексарщина. Това е нагледен пример.

Но връщайте ги, щом сте започнали. Така или иначе мен не ме грее дали има репи или не. :)
И за тебе ще има ако ги пищещ като кпетров
 
И за тебе ще има ако ги пищещ като кпетров

И аз нямам много добри впечатления от въпросния потребител, но в тази тема, изглежда, се опитва да помогне. Кое точно от това не ти хареса? Ако не си съгласен с нещо от написаното, изложи своите аргументи вместо да напишеш 3 думи и да набиеш ряпата на някого, щото не те кефи.

Просто като страничен наблюдател се чудя какво стана с предприемаческата атмосфера тук. Нямам нищо против градивната критика, но в тази и много други теми не виждам такава, а само безпочвен хейт.
 
И аз нямам много добри впечатления от въпросния потребител, но в тази тема, изглежда, се опитва да помогне. Кое точно от това не ти хареса? Ако не си съгласен с нещо от написаното, изложи своите аргументи вместо да напишеш 3 думи и да набиеш ряпата на някого, щото не те кефи.

Просто като страничен наблюдател се чудя какво стана с предприемаческата атмосфера тук. Нямам нищо против градивната критика, но в тази и много други теми не виждам такава, а само безпочвен хейт.
Щом си го претеглил най-вероятно и знаеш колко поема ако му се дава акъл.
А да оборваш всяка глупост която се напише във форума е невъзможно, затова са репите - като му набият 4-5 за тъпотията и вече ще внимава.
Тия дето се перчат, че не им пука за репите най ги е страх да не ги зачервят.
 
Репите анонимни ли са или не? Ако се вижда кой ти е дал ряпа, тогава къде е проблемът? Всеки си отговаря за своите действия. Дали ще имаш ряпа или гневен коментар от вида "ще ти дам ряпа" - почти същото е поне за получателя.
 
Здравейте, само да вметна, че и аз имам част от описаните проблемите и също съм при суперхостинг. ВП работи бавно, понякога тр да пробвам три пъти да инсталирам плъгин, понякога не запазва направените промени, а най-якото е че след като качих големи файлове през файлзила-та те са невидими в ВП.... И м-у др правя абсолютно същото с др безплатен хост и там вс си работи перфектно!
 

Горе